Sıradaki içerik:

BENİ BIRAKMA “Sen Benim Alın Yazımsın”

KENDİNE İYİ BAK YENİ BÖLÜM PERŞEMBE GÜNÜ 08.00’DE YAYINDA!

KENDİNE İYİ BAK

HIZLI İNCELMEK İSTEYENLER İÇİN HANGİ UYGULAMALAR YAPILABİLİR?

 .

Hayat senin baktığın kadar güzel!

.

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!

.

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel “patlıcanlı köfte” ve “fırında baharatlı taze mısır” tarifleri veriyor. Psikolog Bülent Hamit Semercioğlu insanların psikoloğa gitmeye neden çekindiğini, psikolojik problemler için yapılan tedavileri açıklıyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş yüz gençleştirme hakkında bilgi verirken, Protez Uzmanı ve Diş Hekimi Dr. İlker Arslan alt çene öndeyse nasıl bir tedavi yapılır, pembe estetik uygulaması nedir, tüm ağız restorasyonu nasıl yapılır sorularını yanıtlıyor. Estetisyen, Güzellik ve Yaşam Koçu Emine Aytek hızlı incelmek isteyenler için hangi uygulamaların yapılabileceğini anlatıyor.

.

KENDİNE İYİ BAK

.

Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

.

“Kendine İyi Bak”, 9 Temmuz Perşembe günü saat 08.00’de Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli