Sıradaki içerik:

GİZLİ GÖREV – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – SAAT 00.20

UĞUR, KIZI ÖMRÜM İÇİN SAVAŞIYOR – KAHRAMAN BABAM

UĞUR, KIZI ÖMRÜM İÇİN SAVAŞIYOR

 

Yapımcılığını 10. Ev’in, yönetmenliğini Osman Kaya’nın üstlendiği, senaryosunu Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya’nın yazdığı “Kahraman Babam”ın oyuncu kadrosunda; Görkem SevindikNilay DenizUshan ÇakırFatih AlTuğçe AltuğDeniz HamzaoğluAslı OrcanToprak SağlamSümeyye AydoğanEbrar Alya DemirbilekBurak Berkay AkgülTimur ÖlkebaşGürberk PolatEfekan CanMelisa AkmanUğur Arda BaşkanHakan AltınerGamze DemirbilekYaşar AydınlıoğluMehmet MehmetofKağan Uluca ve Tuğçe Karabayır gibi birçok önemli isim bir araya geliyor.

 

Kahraman Babam’ın bu akşam ekrana gelecek 3. bölümünde Uğur, Nazım’a çarpıp kaçtığını itiraf eden Tufan’ın karısını öldüren çeteye ulaşmak için büyük bir anahtar olduğunun farkındadır. Tufan’ı konuşturmak için aldığı risk Yonca ile yeniden karşı karşıya gelmesine neden olur. Yonca gerçekten zor durumda kalmıştır. Uğur şimdi Yonca’ya haklı olduğunu ispatlamak zorundadır. Onu ikna etmeye çalışır. Yonca, Uğur’un verdiği savaşta haklı olup olmadığını anlamaya çalışırken korkunç bir olaya tanıklık edecektir.

 

Kızıyla görüşmesine izin verilmeyen Uğur hasret içindedir. Ömrüm ise okulda yapılacak etkinliğe babası katılamayacağı için çok üzgündür. Cem dayısı olarak etkinliğe katılabileceğini söyler. Bu bir nebze de olsa Ömrüm’ü mutlu eder. Okuldaki etkinliği duyan Uğur deliye döner. Uğur yasağa, Cem’e ve Yonca’ya rağmen okula gidebilecek midir?

 

Yavuz’un hırsı uğruna kurguladığı tezgahlar son hız devam etmektedir. İnsanların neresinden kolay yakalanacağını bilen Yavuz, bu kez kıvılcımı pek de uzak olmayan bir yerden tutuşturacaktır.

 

İtfaiyeciliğe babasının korumasında başlayan Murat bir an önce kendini kanıtlamak için çabalar. Gözü karalığı Tolga’nın öfkelenmesine neden olacaktır. Murat’ı gün sonunda beklemediği büyük bir ders beklemektedir.

 

Bir yanda evlilik hayalleri kuran İlker ve Menekşe; diğer yanda kızının istikbalinin kararmamasını, kendisi gibi olmamasını isteyen Ayşe… Sevda mı galip gelecek, mantık mı?

 

”Kahraman Babam” yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!

İşte Kahraman Babam’ın Tanıtımları;

https://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/kahraman-babam-3-bolum-2-fragmani/96844

https://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/kahraman-babam-3-bolum-fragmani/96764

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli