Sıradaki içerik:

GİZLİ GÖREV – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – SAAT 00.20

TÜRKİYE BU OLAYI KONUŞUYOR “SAHTE GELİN” OLAYINDA İLK GÖZALTI

TÜRKİYE BU OLAYI KONUŞUYOR “SAHTE GELİN” OLAYINDA İLK GÖZALTI

Türkiye günlerdir, Show TV’de ekranlara gelen ‘Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME’ programındaki sahte gelini konuşuyor. Antalya’da yaşayan Dilek Köse, 20 yaşındaki kızı Melisay Tosun’un 4 sene önce evlilik çetesine katıldığını ve insanları evlenme vaadiyle dolandırdığını söyleyerek Didem Arslan Yılmaz’dan yardım istemişti.

Canlı yayına katılan Melisay hem suçunu itiraf etmiş hem de eski eşi Emirhan Arslan’ın kendisini evlilik çetesine soktuğunu açıklamıştı. Evlilik vaadiyle dolandırdığı mağdurlardan aldığı altınlara eski eşi Emirhan’ın el koyduğunu söyleyen genç kadın, canlı yayında Emirhan ile yüzleşti.

EMİRHAN STÜDYODA GÖZALTINA ALINDI

Şaşkınlıkla izlenen açıklamaların ardından stüdyoya gelen eski eş Emirhan tüm iddiaları reddetti.

Stüdyodaki konukların dışında canlı yayına telefonla bağlanan mağdurlar da Emirhan’ı teşhis ederken canlı yayında şok bir gelişme yaşandı.

Küçükçekmece Emniyet ekipleri Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME programının stüdyosuna gelerek sahte gelin Melisay’ın eski eşi Emirhan’ı canlı yayında gözaltına aldı. Emirhan’ın sahte gelin çetesinden gözaltına alındığı düşünülürken bambaşka bir suçlama ile karşı karşıya kaldığı ortaya çıktı.

2020 yılında 12 yaşında olan bir kız çocuğuna Yalova’da cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen ve ekrandan teşhis edilen Emirhan Arslan, Küçükçekmece Emniyeti görevlileri tarafından Yalova’dan gelen emniyet ekiplerine teslim edildi.

İşte o anlar;

https://www.showtv.com.tr/programlar/sahne/didem-arslan-yilmazla-vazgecme-sahte-gelin-olayinda-ilk-gozalti/92753

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
  • Mustafa Şahin6 ay önce
  • Gerçekten artık şu olayı gördükten sonra insanın yeni biriyle tanışıp evlenesi bile gelmiyor. Nasıl güveneceksin ki. Gerçekten konu evlilik olunca insanların gözü körleşiyor. Bu kadar da saf insan olmaz ki. İnşallah suçlu olanlar en yakın zamanda cezalarını alır. Başkalarının da canı yanmaz