Sıradaki içerik:

TÜRKİYE BU OLAYI KONUŞUYOR “SAHTE GELİN” OLAYINDA İLK GÖZALTI

teve2 // 30 Kasım – 06 Aralık 2020 yayın akışı

30 KASIM PAZARTESİ

06.00 Yerli dizi Güllerin Savaşı

08.15 Yerli dizi Akasya Durağı

11.00 Yerli dizi Annem

13.30 Yerli dizi Asi

16.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

18.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Galip Derviş

00.45 Program Kelime Oyunu

02.00 Yerli dizi Hırsız Polis

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.50 Yerli dizi Fırtına

01 ARALIK SALI

06.00 Yerli dizi Güllerin Savaşı

08.15 Yerli dizi Akasya Durağı

11.00 Yerli dizi Annem

13.30 Yerli dizi Asi

16.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

18.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Galip Derviş

00.45 Program Kelime Oyunu

02.00 Yerli dizi Galip Derviş

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.50 Yerli dizi Fırtına

02 ARALIK ÇARŞAMBA

06.00 Yerli dizi Güllerin Savaşı

08.15 Yerli dizi Akasya Durağı

11.00 Yerli dizi Annem

13.30 Yerli dizi Asi

16.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

18.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Galip Derviş

00.45 Program Kelime Oyunu

02.00 Yerli dizi Galip Derviş

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.50 Yerli dizi Fırtına

03 ARALIK PERŞEMBE

06.00 Yerli dizi Güllerin Savaşı

08.15 Yerli dizi Akasya Durağı

11.00 Yerli dizi Annem

13.30 Yerli dizi Asi

16.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

18.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Galip Derviş

00.45 Program Kelime Oyunu

02.00 Yerli dizi Galip Derviş

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.50 Yerli dizi Fırtına

04 ARALIK CUMA

06.00 Yerli dizi Güllerin Savaşı

08.15 Yerli dizi Akasya Durağı

11.00 Yerli dizi Annem

13.30 Yerli dizi Asi

16.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

18.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Galip Derviş

00.45 Program Kelime Oyunu

02.00 Yerli dizi Galip Derviş

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.50 Yerli dizi Fırtına

05.40 Müzik

05 ARALIK CUMARTESİ

06.00 Yerli dizi Kavak Yelleri

08.00 Yerli dizi Afili Aşk

10.45 Program Senden iyi Yok (T)

12.00 Program Çok Gezenti Bizim Ora (Mardin)

13.30 Program Evim Şahane

15.00 Yerli dizi Geniş Aile

17.00 Yerli dizi Çocuklar Duymasın

19.45 Yarışma Kelime Oyunu Haftanın Finali

21.00 Yarışma Ben Bilmem Eşim Bilir

23.30 Yerli Sinema Bir Nefes Yeter

01.40 Yerli Dizi Çocuklar Duymasın

03.30 Yarışma Ben Bilmem Eşim Bilir

05.30 Müzik

06 ARALIK PAZAR

06.00 Yerli dizi Kavak Yelleri

08.00 Yerli dizi Afili Aşk

10.30 Yerli Sinema Bir Nefes Yeter

12.45 Program Çok Gezenti (Barcelona)

14.00 Program Senden İyi Yok (Yeni Bölüm)

15.15 Yerli dizi Geniş Aile

17.00 Yerli dizi Çocuklar Duymasın

19.45 Program Kelime Oyunu Haftanın Finali (T)

21.00 Yarışma Ben Bilmem Eşim Bilir

23.30 Yerli Sinema Cenaze İşleri

01.40 Yerli dizi Çocuklar Duymasın

03.30 Yerli Sinema Cenaze İşleri

05.10 Program Senden İyi Yok (T)

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli