Sıradaki içerik:

TV8″ SURVIVOR 2021 – 9 MAYIS PAZAR – 20.00″

teve2, 25-31 Ocak 2021 yayın akışı

25 OCAK PAZARTESİ

06.00 Yerli dizi Güllerin Savaşı

09.00 Yerli dizi Akasya Durağı

11.45 Yerli dizi Evim Şahane

13.30 Yerli dizi Asi

16.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

18.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Kanıt

01.15 Program Kelime Oyunu (T)

02.15 Yerli dizi Kanıt

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.40 Yerli dizi Yabancı Damat (T)

05.50 Müzik

26 OCAK SALI

06.00 Yerli dizi Güllerin Savaşı

09.00 Yerli dizi Akasya Durağı

11.45 Yerli dizi Evim Şahane

13.30 Yerli dizi Çalı Kuşu

16.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

18.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Kanıt

01.15 Program Kelime Oyunu (T)

02.15 Yerli dizi Kanıt

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.40 Yerli dizi Yabancı Damat (T)

05.50 Müzik

27 OCAK ÇARŞAMBA

06.00 Yerli dizi Güllerin Savaşı

09.00 Yerli dizi Akasya Durağı

11.45 Yerli dizi Evim Şahane

13.30 Yerli dizi Çalı Kuşu

16.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

18.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Kanıt

01.15 Program Kelime Oyunu (T)

02.15 Yerli dizi Kanıt

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.40 Yerli dizi Yabancı Damat (T)

05.50 Müzik

28 OCAK PERŞEMBE

06.00 Yerli dizi Güllerin Savaşı

09.00 Yerli dizi Akasya Durağı

11.45 Yerli dizi Evim Şahane

13.30 Yerli dizi Çalı Kuşu

16.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

18.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Kanıt

01.15 Program Kelime Oyunu (T)

02.15 Yerli dizi Kanıt

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.40 Yerli dizi Yabancı Damat (T)

05.50 Müzik

29 OCAK CUMA

06.00 Yerli dizi Güllerin Savaşı

09.00 Yerli dizi Akasya Durağı

11.45 Yerli dizi Evim Şahane

13.30 Yerli dizi Çalı Kuşu

16.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

18.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Kanıt

01.15 Program Kelime Oyunu (T)

02.15 Yerli dizi Kanıt

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.40 Yerli dizi Yabancı Damat (T)

05.50 Müzik

30 OCAK CUMARTESİ

06.00 Yerli dizi Kavak Yelleri

08.00 Yerli dizi Çatı Katı Aşk

10.45 Program Senden İyi Yok (T)

12.00 Program Çok Gezenti Bizim Ora(T)

13.30 Program Evim Şahane (T)

15.15 Yerli dizi Geniş Aile

16.45 Yerli dizi Çocuklar Duymasın

19.45 Yarışma Kelime Oyunu Haftanın Finali Yeni Bölüm

21.15 Yarışma Ben Bilmem Eşim Bilir (T)

23.45 Yerli dizi Kanıt

01.30 Yerli Dizi Çocuklar Duymasın (T)

03.00 Yarışma Ben Bilmem Eşim Bilir (T)

05.00 Yerli dizi Yabancı Damat (T)

31 OCAK PAZAR

06.00 Yerli dizi Kavak Yelleri

08.00 Yerli dizi Çatı Katı Aşk

11.00 Program Evim Şahane

12.45 Program Çok Gezenti (T)

14.00 Program Rehber (Yeni Bölüm)

15.15 Program Senden İyi Yok (Yeni Bölüm)

16.45 Yerli dizi Çocuklar Duymasın

19.45 Program Kelime Oyunu Hafta Finali (T)

21.15 Yarışma Ben Bilmem Eşim Bilir (T)

23.45 Yerli dizi Kanıt

01.40 Yerli dizi Çocuklar Duymasın

03.00 Yarışma Ben Bilmem Eşim Bilir (T)

05.00 Program Rehber (T)

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli