Sıradaki içerik:

TV8″ SURVIVOR 2021 – 9 MAYIS PAZAR – 20.00″

teve2, 15-21 Şubat 2021 yayın akışı

15 ŞUBAT PAZARTESİ

06.00 Yerli dizi Güllerin Savaşı

09.00 Yerli dizi Akasya Durağı

11.45 Yerli dizi Evim Şahane

13.30 Yerli dizi Çalı Kuşu

16.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

18.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Kanıt

01.15 Program Kelime Oyunu (T)

02.15 Yerli dizi Kanıt

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.40 Yerli dizi Yabancı Damat (T)

05.50 Müzik

16 ŞUBAT SALI

06.00 Yerli dizi İkizler Memo Can

09.00 Yerli dizi Akasya Durağı

11.45 Yerli dizi Evim Şahane

13.30 Yerli dizi Çalı Kuşu

16.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

18.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Kanıt

01.15 Program Kelime Oyunu (T)

02.15 Yerli dizi Kanıt

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.40 Yerli dizi Yabancı Damat (T)

05.50 Müzik

17 ŞUBAT ÇARŞAMBA

06.00 Yerli dizi İkizler Memo Can

09.00 Yerli dizi Akasya Durağı

11.45 Yerli dizi Evim Şahane

13.30 Yerli dizi Çalı Kuşu

16.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

18.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Kanıt

01.15 Program Kelime Oyunu (T)

02.15 Yerli dizi Kanıt

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.40 Yerli dizi Yabancı Damat (T)

05.50 Müzik

18 ŞUBAT PERŞEMBE

06.00 Yerli dizi İkizler Memo Can

09.00 Yerli dizi Akasya Durağı

11.45 Yerli dizi Evim Şahane

13.30 Yerli dizi Çalı Kuşu

16.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

18.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Kanıt

01.15 Program Kelime Oyunu (T)

02.15 Yerli dizi Kanıt

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.40 Yerli dizi Yabancı Damat (T)

05.50 Müzik

19 ŞUBAT CUMA

06.00 Yerli dizi İkizler Memo Can

09.00 Yerli dizi Akasya Durağı

11.45 Yerli dizi Evim Şahane

13.30 Yerli dizi Çalı Kuşu

16.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

18.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Kanıt

01.15 Program Kelime Oyunu (T)

02.15 Yerli dizi Kanıt

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.40 Yerli dizi Yabancı Damat (T)

05.50 Müzik

20 ŞUBAT CUMARTESİ

06.00 Yerli dizi Kavak Yelleri

08.00 Yerli dizi Çatı Katı Aşk

10.45 Program Senden İyi Yok (T)

12.00 Program Çok Gezenti (T)

13.30 Program Evim Şahane (T)

15.30 Program Rehber (T)

16.45 Yerli dizi Çocuklar Duymasın

19.45 Yarışma Kelime Oyunu Haftanın Finali Yeni Bölüm

21.15 Program Ben Bilmem Eşim Bilir (T)

23.45 Yerli dizi Kanıt

01.30 Yerli Dizi Çocuklar Duymasın (T)

03.00 Program Ben Bilmem Eşim Bilir (T)

05.00 Yerli dizi Yabancı Damat (T)

21 ŞUBAT PAZAR

06.00 Yerli dizi Kavak Yelleri

08.00 Yerli dizi Çatı Katı Aşk

11:00 Program Evim Şahane(T)

12.45 Program Çok Gezenti (T)

14.00 Program Rehber (Yeni Bölüm)

15.15 Program Senden İyi Yok (Yeni Bölüm)

16:45 Yerli dizi Çocuklar Duymasın

19.45 Program Kelime Oyunu Hafta Finali (T)

21.15 Program Ben Bilmem Eşim Bilir (T)

23.45 Yerli dizi Kanıt

01.40 Yerli Dizi Çocuklar Duymasın (T)

03:00 Program Ben Bilmem Eşim Bilir (T)

05:00 Program Rehber

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli