Sıradaki içerik:

GİZLİ GÖREV – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – SAAT 00.20

teve2, 14-20.12.2020 yayın akışı

14 ARALIK PAZARTESİ

06.00 Yerli dizi Güllerin Savaşı

08.15 Yerli dizi Akasya Durağı

11.00 Yerli dizi Annem

13.30 Yerli dizi Asi

16.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

18.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Galip Derviş

00.45 Program Kelime Oyunu

02.00 Yerli dizi

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.50 Yerli dizi Fırtına

15 ARALIK SALI

06.00 Yerli dizi Güllerin Savaşı

08.15 Yerli dizi Akasya Durağı

11.00 Yerli dizi Annem

13.30 Yerli dizi Asi

16.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

18.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Galip Derviş

00.45 Program Kelime Oyunu

02.00 Yerli dizi

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.50 Yerli dizi Fırtına

16 ARALIK ÇARŞAMBA

06.00 Yerli dizi Güllerin Savaşı

08.15 Yerli dizi Akasya Durağı

11.00 Yerli dizi Annem (Final)

13.30 Yerli dizi Asi

16.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

18.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Galip Derviş

00.45 Program Kelime Oyunu

02.00 Yerli dizi

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.50 Yerli dizi Fırtına

17 ARALIK PERŞEMBE

06.00 Yerli dizi Güllerin Savaşı

08.15 Yerli dizi Akasya Durağı

11.00 Yerli dizi Sultan

13.30 Yerli dizi Asi

16.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

18.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Kanıt

00.45 Program Kelime Oyunu

02.00 Yerli dizi Kanıt(T)

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.50 Yerli dizi Fırtına

18 ARALIK CUMA

06.00 Yerli dizi Güllerin Savaşı

08.15 Yerli dizi Akasya Durağı

11.00 Yerli dizi Sultan

13.30 Yerli dizi Asi

16.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

18.00 Yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Kanıt

00.45 Program Kelime Oyunu

02.00 Yerli dizi Kanıt

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.50 Yerli dizi Fırtına

05.40 Müzik

19 ARALIK CUMARTESİ

06.00 Yerli dizi Kavak Yelleri

08.00 Yerli dizi Afili Aşk

10.45 Program Senden İyi Yok (T)

12.00 Program Çok Gezenti Bizim Ora (T)

13.30 Program Evim Şahane

15.00 Yerli dizi Geniş Aile

17.00 Yerli dizi Çocuklar Duymasın

19.45 Yarışma Kelime Oyunu Haftanın Finali

21.00 Yarışma Ben Bilmem Eşim Bilir

23.30 Yerli Sinema Yaşamak Güzel Şey

01.30 Yerli Dizi Çocuklar Duymasın

03.30 Yarışma Ben Bilmem Eşim Bilir

05.30 Müzik

20 ARALIK PAZAR

06.00 Yerli dizi Kavak Yelleri

08.00 Yerli dizi Afili Aşk

10.30 Yerli Sinema Yaşamak Güzel Şey

12.45 Program Çok Gezenti (Londra)

14.00 Program Senden İyi Yok (Yeni Bölüm)

15.15 Yerli dizi Geniş Aile

17.00 Yerli dizi Çocuklar Duymasın

19.45 Program Kelime Oyunu Haftanın Finali (T)

21.00 Yarışma Ben Bilmem Eşim Bilir

23.45 Yerli Sinema İlk Öpücük

02.00 Yerli dizi Çocuklar Duymasın

03.30 Yerli Sinema İlk Öpücük

05.10 Program Senden İyi Yok (T)

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli