e
sv

teve2, 13-19 Eylül 2021 Yayın akışı

7 okunma — 13 Eylül 2021 21:20

 

13 EYLÜL PAZARTESİ

06.00 Yerli dizi Yaralı Kuşlar

08.15 Yerli dizi Küçük Ağa

10.30 Yerli dizi Akasya Durağı

14.00 Yerli dizi Aşk-ı Memnu

16.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

18.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Kanıt

01.15 Program Kelime Oyunu

02.15 Yerli dizi Yalan Dünya

03.45 Yerli dizi Kanıt

05.00 Yerli dizi Akasya Durağı

14 EYLÜL SALI

06.00 Yerli dizi Yaralı Kuşlar

08.15 Yerli dizi Küçük Ağa

10.30 Yerli dizi Akasya Durağı

14.00 Yerli dizi Aşk-ı Memnu

16.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

18.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Kanıt

01.15 Program Kelime Oyunu

02.15 Yerli dizi Yalan Dünya

03.45 Yerli dizi Kanıt

05.00 Yerli dizi Akasya Durağı

15 EYLÜL ÇARŞAMBA

06.00 Yerli dizi Yaralı Kuşlar

08.15 Yerli dizi Küçük Ağa

10.30 Yerli dizi Akasya Durağı

14.00 Yerli dizi Aşk-ı Memnu

16.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

18.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Kanıt

01.15 Program Kelime Oyunu

02.15 Yerli dizi Yalan Dünya

03.45 Yerli dizi Kanıt

05.00 Yerli dizi Akasya Durağı

16 EYLÜL PERŞEMBE

06.00 Yerli dizi Yaralı Kuşlar

08.15 Yerli dizi Küçük Ağa

10.30 Yerli dizi Akasya Durağı

14.00 Yerli dizi Aşk-ı Memnu

16.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

18.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Kanıt

01.15 Program Kelime Oyunu

02.15 Yerli dizi Yalan Dünya

03.45 Yerli dizi Kanıt

05.00 Yerli dizi Akasya Durağı

17 EYLÜL CUMA

06.00 Yerli dizi Yaralı Kuşlar

08.15 Yerli dizi Küçük Ağa

10.30 Yerli dizi Akasya Durağı

14.00 Yerli dizi Aşk-ı Memnu

16.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

18.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Kanıt

01.15 Program Kelime Oyunu

02.15 Yerli dizi Yalan Dünya

03.45 Yerli dizi Kanıt

05.00 Yerli dizi Akasya Durağı

18 EYLÜL CUMARTESİ

06.00 Yerli dizi Tatlı İntikam

08.45 Yerli dizi Yabancı Damat

10.45 Program Rehber (T)

12.00 Program Çok Gezenti (T)

13.30 Program Evim Şahane(T)

15.30 Yerli dizi Çocuklar Duymasın

18.00 Yerli dizi Çocuklar Duymasın

19.45 Program Kelime Oyunu Hafta Finali Yeni Bölüm

21.15 Yarışma Operasyon 41 Yeni Bölüm

23.45 Yerli dizi Kanıt

01.15 Yerli dizi Çocuklar Duymasın

03.00 Program Ben Bilmem Eşim Bilir

05.00 Program Müzik

19 EYLÜL PAZAR

06.00 Yerli dizi Tatlı İntikam

08.45 Yerli dizi Yabancı Damat

11.00 Program Evim Şahane

12.30 Program Çok Gezenti (T)

14.00 Program Rehber Yeni Bölüm

15.30 Program Operasyon 41

18.00 Yerli dizi Çocuklar Duymasın

19.45 Program Kelime Oyunu Hafta Finali (Tekrar)

21.15 Program Ben Bilmem Eşim Bilir

23.45 Yerli dizi Kanıt

01.15 Yerli dizi Çocuklar Duymasın

03.00 Program Ben Bilmem Eşim Bilir

05.00 Program Rehber

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli