e
sv

teve2, 08-14 Mart yayın akışı

204 okunma — 06 Mart 2021 10:10

08 MART PAZARTESİ

06.00 Yerli dizi Berivan

09.00 Yerli dizi Akasya Durağı

11.45 Yerli dizi Evim Şahane

13.30 Yerli dizi Çalı Kuşu

16.00 Yerli dizi Fatmagül’ün Suçu Ne

18.00 Yerli dizi Fatmagül’ün Suçu Ne

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Çemberimde Gül Oya

00:00 Yerli dizi Kanıt

01.40 Program Kelime Oyunu (T)

02.50 Yerli dizi Kanıt

04.00 Yerli dizi Akasya Durağı

05.00 Yerli dizi Yabancı Damat (T)

05.50 Müzik

09 MART SALI

06.00 Yerli dizi Berivan

09.00 Yerli dizi Akasya Durağı

11.45 Yerli dizi Evim Şahane

13.30 Yerli dizi Elveda Derken

16.00 Yerli dizi Fatmagül’ün Suçu Ne

18.00 Yerli dizi Fatmagül’ün Suçu Ne

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Çemberimde Gül Oya

00:00 Yerli dizi Kanıt

01.40 Program Kelime Oyunu (T)

02.50 Yerli dizi Kanıt

04.00 Yerli dizi Akasya Durağı

05.00 Yerli dizi Yabancı Damat (T)

05.50 Müzik

10 MART ÇARŞAMBA

06.00 Yerli dizi Berivan

09.00 Yerli dizi Akasya Durağı

11.45 Yerli dizi Evim Şahane

13.30 Yerli dizi Elveda Derken

16.00 Yerli dizi Fatmagül’ün Suçu Ne

18.00 Yerli dizi Fatmagül’ün Suçu Ne

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Çemberimde Gül Oya

00:00 Yerli dizi Kanıt

01.40 Program Kelime Oyunu (T)

02.50 Yerli dizi Kanıt

04.00 Yerli dizi Akasya Durağı

05.00 Yerli dizi Yabancı Damat (T)

05.50 Müzik

11 MART PERŞEMBE

06.00 Yerli dizi Berivan

09.00 Yerli dizi Akasya Durağı

11.45 Yerli dizi Evim Şahane

13.30 Yerli dizi Elveda Derken

16.00 Yerli dizi Fatmagül’ün Suçu Ne

18.00 Yerli dizi Fatmagül’ün Suçu Ne

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Çemberimde Gül Oya

00:00 Yerli dizi Kanıt

01.40 Program Kelime Oyunu (T)

02.50 Yerli dizi Kanıt

04.00 Yerli dizi Akasya Durağı

05.00 Yerli dizi Yabancı Damat (T)

05.50 Müzik

12 MART CUMA

06.00 Yerli dizi Berivan

09.00 Yerli dizi Akasya Durağı

11.45 Yerli dizi Evim Şahane

13.30 Yerli dizi Elveda Derken

16.00 Yerli dizi Fatmagül’ün Suçu Ne

18.00 Yerli dizi Fatmagül’ün Suçu Ne

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Çemberimde Gül Oya

00:00 Yerli dizi Kanıt

01.40 Program Kelime Oyunu (T)

02.50 Yerli dizi Kanıt

04.00 Yerli dizi Akasya Durağı

05.00 Yerli dizi Yabancı Damat (T)

05.50 Müzik

13 MART CUMARTESİ

06.00 Yerli dizi Kavak Yelleri

08.00 Yerli dizi Çatı Katı Aşk

10.45 Program Senden İyi Yok (T)

12.00 Program Çok Gezenti (T)

13.30 Program Evim Şahane (T)

15.30 Program Rehber (T)

16.45 Yerli dizi Çocuklar Duymasın

19.45 Yarışma Kelime Oyunu Haftanın Finali Yeni Bölüm

21.15 Program Ben Bilmem Eşim Bilir (T)

23.45 Yerli dizi Kanıt

01.30 Yerli Dizi Çocuklar Duymasın (T)

03.00 Program Ben Bilmem Eşim Bilir (T)

05.00 Yerli dizi Yabancı Damat (T)

14 MART PAZAR

06.00 Yerli dizi Kavak Yelleri

08.00 Yerli dizi Çatı Katı Aşk

10:45 Program Evim Şahane(T)

12.30 Program Çok Gezenti (T)

14.00 Program Rehber (Yeni Bölüm)

15:30 Program Çocuklar Duymasın

19.45 Program Kelime Oyunu Haftanın Finali (T)

21.15 Program Ben Bilmem Eşim Bilir (T)

23.45 Yerli dizi Kanıt

01.30 Program Senden İyi Yok (T)

02:30 Program Rehber

03:30 Program Çok Gezenti (T)

04:40 Program Çocuklar Duymasın (T)

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli