Sıradaki içerik:

TV8″ SURVIVOR 2021 – 9 MAYIS PAZAR – 20.00″

teve2, 07-13 Aralık 2020 yayın akışı

07 ARALIK PAZARTESİ

06.00 Yerli dizi Güllerin Savaşı

08.15 Yerli dizi Akasya Durağı

11.00 Yerli dizi Annem

13.30 Yerli dizi Asi

16.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

18.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Galip Derviş

00.45 Program Kelime Oyunu

02.00 Yerli dizi Galip Derviş

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.50 Yerli dizi Fırtına

08 ARALIK SALI

06.00 Yerli dizi Güllerin Savaşı

08.15 Yerli dizi Akasya Durağı

11.00 Yerli dizi Annem

13.30 Yerli dizi Asi

16.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

18.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Galip Derviş

00.45 Program Kelime Oyunu

02.00 Yerli dizi Galip Derviş

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.50 Yerli dizi Fırtına

09 ARALIK ÇARŞAMBA

06.00 Yerli dizi Güllerin Savaşı

08.15 Yerli dizi Akasya Durağı

11.00 Yerli dizi Annem

13.30 Yerli dizi Asi

16.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

18.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Galip Derviş

00.45 Program Kelime Oyunu

02.00 Yerli dizi Galip Derviş

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.50 Yerli dizi Fırtına

10 ARALIK PERŞEMBE

06.00 Yerli dizi Güllerin Savaşı

08.15 Yerli dizi Akasya Durağı

11.00 Yerli dizi Annem

13.30 Yerli dizi Asi

16.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

18.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Galip Derviş

00.45 Program Kelime Oyunu

02.00 Yerli dizi Galip Derviş

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.50 Yerli dizi Fırtına

11 ARALIK CUMA

06.00 Yerli dizi Güllerin Savaşı

08.15 Yerli dizi Akasya Durağı

11.00 Yerli dizi Annem

13.30 Yerli dizi Asi

16.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

18.00 Yerli dizi Yaprak Dökümü

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Yalan Dünya

23.30 Yerli dizi Galip Derviş

00.45 Program Kelime Oyunu

02.00 Yerli dizi Galip Derviş

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

04.50 Yerli dizi Fırtına

05.40 Müzik

12 ARALIK CUMARTESİ

06.00 Yerli dizi Kavak Yelleri

08.00 Yerli dizi Afili Aşk

10.30 Program Evim Şahane

12.00 Program Çok Gezenti Bizim Ora (Şanlıurfa)

13.45 Program Senden İyi Yok (Kolaj)

15.00 Yerli dizi Geniş Aile

17.00 Yerli dizi Çocuklar Duymasın

19.45 Yarışma Kelime Oyunu Haftanın Finali

21.00 Yarışma Ben Bilmem Eşim Bilir

23.30 Yerli Sinema Yanımda Kal

01.40 Yerli Dizi Çocuklar Duymasın

03.30 Yarışma Ben Bilmem Eşim Bilir

05.30 Müzik

13 ARALIK PAZAR

06.00 Yerli dizi Kavak Yelleri

08.00 Yerli dizi Afili Aşk

10.30 Yerli Sinema Yanımda Kal

12.45 Program Çok Gezenti (Dubai)

14.00 Program Senden İyi Yok (Yeni Bölüm)

15.15 Yerli dizi Geniş Aile

17.00 Yerli dizi Çocuklar Duymasın

19.45 Program Kelime Oyunu Haftanın Finali (T)

21.00 Yarışma Ben Bilmem Eşim Bilir

23.45 Yerli Sinema

01.40 Yerli dizi Çocuklar Duymasın

03.30 Yerli Sinema

05.10 Program Senden İyi Yok (T)

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli