Sıradaki içerik:

GİZLİ GÖREV – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – SAAT 00.20

teve2, 03-09 MAYIS 2021 yayın akışı

 

03 MAYIS PAZARTESİ

06.00 Yerli dizi Kınalı Kar

08.15 Yerli dizi Vay Anam Vay

09.45 Yerli dizi Akasya Durağı

13.15 Program Evim Şahane

15.15 Yerli dizi Elveda Derken

16.45 Yerli dizi Doktorlar

18.00 Yerli dizi Doktorlar

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Tatlı Hayat

23.30 Yerli dizi Kanıt

01.10 Program Kelime Oyunu (T)

02.20 Yerli dizi Kanıt

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

05.00 Yerli dizi Elveda Derken (T)

05.50 Müzik

04 MAYIS SALI

06.00 Yerli dizi Kınalı Kar

08.15 Yerli dizi Vay Anam Vay

10.00 Yerli dizi Akasya Durağı

13.15 Yerli dizi Tatlı Hayat

15.15 Yerli dizi Elveda Derken

16.45 Yerli dizi Doktorlar

18.00 Yerli dizi Doktorlar

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Tatlı Hayat

23.30 Yerli dizi Kanıt

01.10 Program Kelime Oyunu (T)

02.20 Yerli dizi Kanıt

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

05.00 Yerli dizi Elveda Derken (T)

05.50 Müzik

05 MAYIS ÇARŞAMBA

06.00 Yerli dizi Kınalı Kar

08.15 Yerli dizi Vay Anam Vay

10.00 Yerli dizi Akasya Durağı

13.15 Yerli dizi Tatlı Hayat

15.15 Yerli dizi Elveda Derken

16.45 Yerli dizi Doktorlar

18.00 Yerli dizi Doktorlar

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Tatlı Hayat

23.30 Yerli dizi Kanıt

01.10 Program Kelime Oyunu (T)

02.20 Yerli dizi Kanıt

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

05.00 Yerli dizi Elveda Derken (T)

05.50 Müzik

06 MAYIS PERŞEMBE

06.00 Yerli dizi Kınalı Kar

08.15 Yerli dizi Vay Anam Vay

10.00 Yerli dizi Akasya Durağı

13.15 Yerli dizi Tatlı Hayat

15.15 Yerli dizi Elveda Derken

16.45 Yerli dizi Doktorlar

18.00 Yerli dizi Doktorlar

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Tatlı Hayat

23.30 Yerli dizi Kanıt

01.10 Program Kelime Oyunu (T)

02.20 Yerli dizi Kanıt

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

05.00 Yerli dizi Elveda Derken (T)

05.50 Müzik

07 MAYIS CUMA

06.00 Yerli dizi Kınalı Kar

08.15 Yerli dizi Vay Anam Vay

10.00 Yerli dizi Akasya Durağı

13.15 Yerli dizi Tatlı Hayat

15.15 Yerli dizi Elveda Derken

16.45 Yerli dizi Doktorlar

18.00 Yerli dizi Doktorlar

 

19.45 Program Kelime Oyunu Yeni Bölüm

21.15 Yerli dizi Tatlı Hayat

23.30 Yerli dizi Kanıt

01.10 Program Kelime Oyunu (T)

02.20 Yerli dizi Kanıt

03.30 Yerli dizi Akasya Durağı

05.00 Yerli dizi Elveda Derken (T)

05.50 Müzik

08 MAYIS CUMARTESİ

06.00 Yerli dizi İkizler Memo Can

08.45 Yerli dizi Kavak Yelleri

10.45 Program Rehber (T)

12.00 Program Çok Gezenti (T)

13.30 Program Evim Şahane(T)

15.30 Yerli Dizi Çocuklar Duymasın

18.00 Yerli Dizi Çocuklar Duymasın

19.45 Program Kelime Oyunu Hafta Finali (Yeni Bölüm)

21.15 Sinema Babamın Ceketi (T)

23.45 Yerli Dizi Kanıt

01.30 Yerli Dizi Çocuklar Duymasın (T)

03.45 Program Çok Gezenti (T)

05.00 Program Rehber (T)

09 MAYIS PAZAR

06.00 Yerli dizi İkizler Memo Can

08.45 Yerli dizi Kavak Yelleri

10.30 Sinema Babamın Ceketi (T)

12.45 Program Çok Gezenti (T)

14.15 Program Rehber

15.30 Yerli Dizi Çocuklar Duymasın

18.00 Yerli Dizi Çocuklar Duymasın

19.45 Program Kelime Oyunu Ay Finali

21.15 Sinema Gönül Yarası (T)

23.45 Yerli Dizi Kanıt

01.30 Yerli Dizi Çocuklar Duymasın (T)

03.00 Sinema Gönül Yarası (T)

05.00 Program Rehber (T)

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli