e
sv

SIRLAR ORTAYA ÇIKACAK MI? GENÇLİĞİM EYVAH

178 okunma — 27 Eylül 2020 00:03
GENÇLİĞİM EYVAH

Yayın Tarihi  : 28 Eylül 2020 / Pazartesi

Yayın Saati   : 20.00

 .

Yapımcı       :  Süreç Film

Yönetmen   :  Deniz Yılmaz Şayir

Senaryo       :  Ayhan Barış Başar, Ünal Yeter

.GENÇLİĞİM EYVAH .

Oyuncular : Cengiz Bozkurt (Arif Asmalı), Levent Ülgen (Zekeriya Bozoğlu), Günay Karacaoğlu (Hacer Asmalı), Ulviye Karaca (Nuriye Bozoğlu), Ekin Mert Daymaz (Ahmet Asmalı), Elif Doğan (Azra Bozoğlu), Burak Tozkoparan (Zola Asmalı), Erdem Kaynarca (Çavi Bozoğlu), Bahar Süer (Suzan Asmalı Bozoğlu),  Zehra Yılmaz (Çağla), Kemal Uçar (Veysi Bozoğlu), Beyti Engin (Muhtar Metin), İpek Çiçek (Ayşe Bozoğlu), Anıl Şahan Karataş (Felaket Necdet)

.

16.BÖLÜM

Hacer ve Nuriye’ye bir sabah bir telefon gelir. Nuriye ve Hacer ne olduğunu söylemeden alelacele çıkıp giderler. Bu gidiş gelişler günlerce devam edince Arif ve Zekeriya eşlerinin kendilerinden bir sır sakladıklarını düşünürler. Ne yapıp edip bu sırrı öğrenecek, kendi sırlarına karşı kullanacaklardır. Bakalım bu sır işlerine yarayacak mıdır?

.

GENÇLİĞİM EYVAH

.

Zola, Azra ile sözlenmelerinin üstünden üç gün geçmiş olması rağmen bir türlü baş başa kalamadıklarından şikayet eder.  Bakalım Zola, Azra’yla sonunda baş başa kalabilecek mi, istediği öpücüğü alabilecek mi?

.

Veysi, son günlerde Çavi ve Zola’nın peşine takılıp boş vakitlerini kuytuda geçirmektedir. Kardeşleriyle, erkek erkeğe geçirdiği zamanları ballandırarak anlatınca Suzan’ı rahatsız eder. Bakalım bir dahaki sefere Suzan’dan izin koparabilecek mi?

.

Çağla’daki değişiklik Ahmet’in dikkatini çekmeye başlamıştır. Artık en azından didişmeden durabilmektedirler. Oysaki Fikret Bey bu durumdan rahatsızdır.

.

GENÇLİĞİM EYVAH

.

Necdet, babasının Fikret Bey ile Ahmet hakkında yaptığı anlaşmaya şahit olur. Bir de üstüne Arif ve Zekeriya’nın kötü davranışlarını görünce, Ahmet abisi için bir şeyler yapmaya karar verir.

.

16.Bölüm tanıtımı için: https://www.atv.com.tr/webtv/gencligim-eyvah/fragman/16?id=36c106b6-3472-442a-a9e8-3c01f57e151f

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli