e
sv

SHOW TV // ÖYKÜ GÜRMAN İLE GÜNÜN YEMEĞİ // 23 EKİM CUMA SAAT 11.15

155 okunma — 22 Ekim 2020 13:35

YENİ BÖLÜM

ÖYKÜ GÜRMAN İLE GÜNÜN YEMEĞİ

23 EKİM CUMA/11.15

ÖYKÜ GÜRMAN’DAN LEZİZ YEMEKLER!

Öykü Gürman, hafta içi her gün günün yemeğini sizler için Show TV ekranlarında hazırlıyor!

Öykü Gürman, hem pratik hem de çok lezzetli, tadı damakta kalacak günün yemeğini, mutfağında ağırladığı birbirinden maharetli konuklarıyla hazırlıyor ve soflarınıza taşıyor.

“Bugün ne pişireceğim?” telaşına veya “Ben de yapabilir miyim?” sorusuna son verecek, lezzetiyle damak çatlatan yemeklerin ve çat kapı misafirlere karşı hayat kurtaracak pratik ve hızlı ikramların tarifleri de bu programda sizlerle paylaşılıyor.

Mutfağınızdaki malzemelerle, kolayca yapabileceğiniz tariflerle misafirlerinize ve sevdiklerinize harika sofralar kurmanın yanı sıra binbir çeşit tatlı ve kurabiyelerle de çay saatlerinizin keyfine keyif katacaksınız!

Öykü Gürman ile Günün Yemeği’nde bugün; Öykü Gürman, Cihan Cecan ile birlikte ıspanak dolgulu dalyan köfte, milföye sarılı köfte, incirli pirinç pilavı ve Türk kahveli 3 renkli puding yapıyor.

Soflardaki aile buluşmalarının, altın günlerinin ve çay saatlerinin yıldızı olmak istiyorsanız; lezzetin eğlenceli sohbetlerle harmanlandığı “Öykü Gürman ile Günün Yemeği”ni kaçırmayın!

“Öykü Gürman ile Günün Yemeği” 23 Ekim Cuma günü saat 11.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!

DAHA FAZLA HABER İÇİN BUVİZYON.COM

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli