e
sv

SHOW TV // HAYAT GÜZELDİR // 25 EKİM PAZAR SAAT 08.15

137 okunma — 22 Ekim 2020 15:43

YENİ BÖLÜM

HAYAT GÜZELDİR

25 EKİM PAZAR/08.15

ŞEF SUNA AYDIN’DAN NEFİS TARİFLER!

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.

Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.

Hayat Güzeldir’de bugün; Şef Suna Aydın “köfteli yayla çorbası” ve “bademli un kurabiyesi” tarifleri veriyor. Avukat Ahmet Kadir Alparslan tehdit nedir, tehdit suçu, şikayete tabi midir, hakaret suçunun cezası nedir sorularını yanıtlıyor. Güzellik Uzmanı Gülcan Göksu protez tırnak hakkında merak edilenleri açıklıyor. Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi  Prof. Dr. Serhat İnalöz köpek memesi hastalığı olarak bilinen ‘hidradenitis suppurativa’ hakkında bilgilendiriyor. Ortodonti Uzmanı Dr. Begüm Ulaşan diş çapraşıklıklarının genel sağlık açısından ne gibi sonuçları olduğunu, ortodontik tedavi alanındaki gelişmeleri anlatıyor.

“Hayat Güzeldir”, 25 Ekim Pazar günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!

DAHA FAZLA HABER İÇİN BUVİZYON.COM

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli