e
sv

SHOW TV // ÇOCUKTAN AL HABERİ // 25 EKİM PAZAR SAAT 17.00

147 okunma — 22 Ekim 2020 16:00

 

 

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

25 EKİM PAZAR/17.00

Genel İzleyici

MİNİKL   ERİN RENKLİ DÜNYASIYLA EĞLENCE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR!

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi‘nde bugün; Aslı Kızılcık, Fatih Akın ve Ecem Yüksel yarışıyor. Günün ana soruları; “Fil kadar büyümek mi isterdin yoksa kelebek kadar küçülmek mi?” ve “Çikolata bir meyve midir?” oluyor.

Kami‘den kafa karıştıran bilmeceler dinleyeceğiniz bu bölümde Aras‘tan Doğa‘ya bir dans teklifi geliyor. Uygar‘ın hıçkırıkla ilgili verdiği bilgiler şaşırtırken yarışmacı Ecem Yüksel‘in “Çilek” isimli kuklasıyla keyifli anlar yaşanıyor.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

“Çocuktan Al Haberi”, 25 Ekim Pazar günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

DAHA FAZLA HABER İÇİN  BUVİZYON.COM

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli