e
sv

SHOW TV // ÇOCUKTAN AL HABERİ // 24 EKİM CUMARTESİ SAAT 17.00

146 okunma — 22 Ekim 2020 15:49

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

24 EKİM CUMARTESİ/17.00

ÇOCUKLARIN İLGİNÇ YANITLARINA  HAZIR MISINIZ?

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi‘nde bugün; Barış Ayna, Nilsu Ketenoğlu ve Selen Yılmaz yarışıyor. Günün ana soruları; “Çocuklar mı daha yaramazdır büyükler mi?” ve “Ağaçlar, kışın kar yağdığında üşür mü?” oluyor.

Aras‘tan kedilerin yaramazlıklarıyla ilgili yepyeni bilgiler öğreneceğiniz bu bölümde Duru‘nun ailecek nasıl eğlenip kendi deyimiyle “çıldırdıklarını” görecek, Kami‘den nefis bir mıhlama tarifi alacaksınız. İkizlerin sokaktaki hayvanlar için tatlı isteklerini dinleyeceksiniz.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

“Çocuktan Al Haberi”, 24 Ekim Cumartesi günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

 

 

DAHA FAZLA HABER İÇİNBUVİZYON.COM

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli