e
sv

ŞAHSİYET’İN SEKİZİNCİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI

51 okunma — 11 Ağustos 2021 22:13

AGÂH BEY SİZ BİR İŞLER Mİ ÇEVİRİYORSUNUZ?”

 

Show TV’de izleyici ile buluşan, Ay Yapım imzalı fırtınalar estiren dizi Şahsiyet’in sekizinci bölüm tanıtımı yayınlandı. Agâh’ın sıradaki hedefinin merak konusu olduğu tanıtımda yaşanan patlama dikkat çekiyor. Agâh, kedi kostümü giyerek yeniden harekete geçerken çaldığı kapının arkasından kızının çıkması şoke ediyor.

 

ŞAHSİYETTE NELER OLDU?

Şahsiyet’in bu gece ekrana gelen yedinci bölümünde Nevra, Ufuk’un ve iki kardeşinin de öldürülmesiyle çıkmaza girdi. Öldürülen Ufuk’un yıllar önce gittiği doktorla görüşen Nevra, Ufuk hakkında bilgi almaya çalıştı. Nevra, doktorun kendini tehdit eden adamdan bahsetmesiyle öldürülen kişilerin fotoğraflarını doktora gösterdi. Nevra, cinayetleri işleyen kişinin peşinde ipucu yakalamaya çalışırken Agâh, yeni cinayetler işlemeye devam etti. Nükhet ile birlikte akşam yemeğine gittikleri mekanda bir grup adam tarafından basılmalarıyla büyük bir şaşkınlık yaşayan Agâh, sinirlerine hakim olamadı ve kedi kostümünü giyerek hepsini öldürdü. Agâh’ın cinayetleri bu bölümde de izleyenleri şoke etti.

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Onur Saylak’ın oturduğu, senaryosunu Hakan Günday’ın yazdığı Şahsiyet‘in başrollerini  Haluk Bilginer, Hümeyra, Müjde Ar, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Necip Memili ve Hüseyin Avni Danyal gibi birbirinden değerli oyuncuların paylaşıyor.

Şahsiyet, yeni bölümüyle 17 Ağustos Salı saat 23.15’te Show TV’de!

İşte Şahsiyet’in 8. Bölüm Tanıtımı;

https://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/sahsiyet-8-bolum-fragmani/97673

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli