e
sv

ONLAR ARTIK BİRER ÇUKUROVALI – BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA HABER

68 okunma — 08 Aralık 2021 23:43

ONLAR ARTIK BİRER ÇUKUROVALI!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA’NIN

YAMANLAR KONAĞI EMEKTARLARI AİLE GİBİ OLDU

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’da Yamanlar Konağı emektarlarını canlandıran oyuncular dördüncü sezonda adeta birer Çukurovalı oldu.

Bir Zamanlar Çukurova’nın sevilen karakterleri Gaffur (Bülent Polat), Saniye (Selin Yeninci), Gülten (Selin Genç), Çetin (Aras Şenol), Fadik (Polen Emre), ve Raşit (Şahin Vural) Yamanlar Konağı’nın uzun soluklu hikayesindeki gibi bir aile oldu.

KARAKTERLERİ İLE BİRLİKTE ÇUKUROVA’YI YAŞIYORLAR

Geçtiğimiz sezonda bir yandan vedalar diğer yandan kavuşmalar birlikte yaşandı. Gülten ve Çetin Çukurova’ya düğün heyecanı yaşatırken, Raşit tarafından terk edilen Fadik’in boynu bükük kaldı.

Dördüncü sezonda birçok şey değişmesine rağmen konağın emektarları, sadakatlerinden hiçbir zaman ödün vermiyor. Konağın bel kemiği Saniye geçmişlerine perde çekerek, hanımağası Züleyha’nın sağ kolu haline geldi. Yamanlar Konağı’nın diğer kızları Gülten ve Fadik’in Çukurova gündemini masaya yatırdıkları mutfak sohbetleri de dizinin gülümseten ve çok sevilen sahneleri arasında yer alıyor.

Başarılı oyuncu Bülent Polat’ın performansıyla, ekranın fenomeni haline gelen Gaffur ise sivri diliyle başına açtığı belalara, Raşit’i de peşinden sürüklüyor! İki karakterin turnayı gözünden vurma sevdaları dizinin gülümseten bir diğer hikayesi haline geldi.

Efsaneye dönüşen aşklara ev sahipliği yapan dizinin unutulmaz aşkları arasında Çetin’in Gülten’e aşkı da yer alıyor; Raşit ve Fadik’in maceralarla dolu aşkı da!

Gaffur ve Saniye’nin inişli çıkışlı ilişkilerinin temelinde de birbirlerine duydukları şefkatli aşk yatıyor! İki karakterin evlat özlemleri ilk iki sezona damga vururken, öksüzlüğünün üzerine bir de yetim kalan Üzüm kızı evlat edinmeleri izleyicinin kalbini ısıtan ve örnek gösterilen bir hikaye haline geldi.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA – KÜNYE

Yönetmen : Murat Saraçoğlu

Yapımcı : Timur Savcı & Burak Sağyaşar

Yapım : TIMS&B Productions

Senaryo : Yıldız Tunç, Ayça Üzüm, Atilla Özel, Selena Çağlayan

Müzik : Aytekin Ataş

Uygulayıcı Yapımcı : Ali Emrah Karacakaya

Görüntü Yönetmeni : Sedat Yücel

Genel Sanat Yönetmeni : Nilüfer Çamur

Oyuncular : İbrahim Çelikkol, Furkan Palalı, Hilal Altınbilek, Hülya Darcan, Bülent Polat, İlayda Çevik, Serpil Tamur, Sibel Taşçıoğlu, Selin Yeninci, Selin Genç, Aras Şenol, Polen Emre, Yeliz Doğramacılar, Şahin Vural ve Erkan Bektaş

116. Bölüm tanıtımı: https://www.atv.com.tr/bir-zamanlar-cukurova/116-bolum-2-fragman/izle

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli