e
sv

ÖN İZLEME SAHNESİYLE SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLAN ‘ALEV ALEV’İN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU!

153 okunma — 23 Ekim 2020 23:41
ALEV ALEV

3 GÜÇLÜ KADININ FARKLI YÖNLERE SAVRULAN HİKAYESİNİ ANLATAN DİZİ 5 KASIM PERŞEMBE AKŞAMI SHOW TV’DE BAŞLIYOR!

 .

Ay Yapım’ın ön izleme sahnesiyle de sosyal medyanın gündemine oturan ve herkesin dikkatini çeken bu sezonun en güçlü yapımlarından ‘Alev Alev’in beklenen yayın tarihi belli oldu. 5 Kasım Perşembe akşamı ilk bölümüyle Show TV ekranlarında olacak dizide seyirciler, kendi içlerindeki yangını söndüremeyen üç kadının gerçek bir yangınla hayatlarının nasıl sonsuza dek değiştiğine tanıklık edecek. 

.

Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz’in başrollerinde yer aldığı, Burcu Görgün Toptaş’ın kaleminden çıkan ve Ahmet Katıksız rejisiyle buluşan ‘Alev Alev’5 Kasım Perşembe akşamı Show TV ekranlarına gelmeye hazırlanıyor.

.

Tanıtımları ile dikkat çeken, kadın, aile içi şiddet, adalet, güzellik gibi her an konuşulan gündelik hayatın içindeki temaları kendine özgü diliyle ele alacak dizi, bir yangın sonucunda hayatları tahmin etmedikleri yönlere savrulan üç kadının hikayesini ekranlara taşıyor. Kendi kaderlerine boyun eğmeme şansı yakalayan güçlü kadınların seçimleri doğrultusunda yaşadıklarını izleyicilerle buluşturan ‘Alev Alev’, pek çok kişi için ilham kaynağı da olacak.

.

Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz ve Zuhal Olcay’la birlikte Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ve Toprak Can Adıgüzel’in de yer aldığı dizi, ilk bölümüyle 5 Kasım Perşembe saat 20.00’da Show TV’de ekranlara gelecek!

.

İşte Alev Alev’in Tanıtımı:

 .

https://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/alev-alev-1-bolum-2-fragmani/90153

 .

İşte Alev Alev’in Ön İzlemesi:

 .

https://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/alev-alev-ilk-bolum-on-izlemesi/90191

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli