e
sv

NTV, BÜLTEN / 8 EYLÜL ÇARŞAMBA

14 okunma — 06 Eylül 2021 21:23

AYRICALIKLI ROTALAR

8 Eylül Çarşamba

22.15

Türkiye’nin cennet koyları… Binlerce yıllık antik kentler… Mitolojik hikayeler… Mutlaka görülmesi gereken noktalar… Saffet Emre Tonguç, Türkiye’nin önde gelen tatil rotalarından Marmaris, Göcek ve Ayvalık’ta…

Profesyonel rehber ve seyahat yazarı Saffet Emre Tonguç, Türkiye’nin ayrıcalıklı rotalarını keşfediyor. Rotasını önde gelen tatil beldesi Göcek’e çeviren Saffet Emre Tonguç, eşsiz güzellikteki koyları geziyor. Dalyan, Kaunos ve Kaya mezarları hakkında ilginç bilgiler paylaşan Tonguç, Likya Yolu’nda yürüyeceklere de tavsiyelerde bulunuyor. Değişen konaklama alışkanları ve turizmde yenilikleri de uzmanlarından öğrenen Tonguç, sanatçı Dilara Akay’ı da atölyesinde ziyaret ediyor.

Ayrıcalıklı Rotalar”, 8 Eylül Çarşamba saat 22.15’de NTV’de…

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu ile

HAYATIN SENİN ELİNDE

8 Eylül Çarşamba

21.00

Sağlıklı, uzun bir hayat istiyoruz. Bunun tek bir yolu var; kendimize iyi bakmak… Sağlıklı bir hayat bizim elimizde. Peki bunun için ne yapıyoruz? Neleri doğru, neleri yanlış yapıyoruz?

Sağlıklı bir hayat bizim elimizde… Neleri doğru, neleri yanlış yapıyoruz?

Ruhen ve fiziken daha iyi olmak… Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için gerekenleri her çarşamba İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Osman Müftüoğlu ve Melda Yücel Kocaalp, ‘Hayatın Senin Elinde’de konuşacak.

Hayatın Senin Elinde”, 8 Eylül Çarşamba akşamı saat 21.00’de NTV’de…

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli