e
sv

NTV, BÜLTEN / 24 EYLÜL CUMA

21 okunma — 22 Eylül 2021 22:32

Mete Çubukçu ile

PASAPORT

24 Eylül Cuma

21.00

DÜNYANIN BEKA SORUNU

İklim değişikliği günümüzün en önemli tehditlerden. Aşırı sıcaklar ve sel felaketleriyle dünya bir krizin eşiğinde. Küresel ısınmanın sonuçları artık dünyada bir güvenlik ve beka sorunu halini alıyor. Tarım alanları, ormanlar, sular ve insan sağlığı tehlike altında.

Mete Çubukçu ile Pasaport; sıcaklık artışları, iklim krizi ile dünyayı bekleyen riskleri ve yapılması gerekenleri ele alıyor.

Mete Çubukçu ile Pasaport, 24 Eylül Cuma 21.00’de NTV’de.

Özlem Denizmen ile

PARA DURUMU

24 Eylül Cuma

12.30

Bütçemizi nasıl daha iyi yönetebiliriz? Finansal kararlar alırken nelere dikkat etmeliyiz? Finansal okur yazarlığı güçlendirmek ve paramızı en doğru şekilde değerlendirmek için; Özlem Denizmen ile Para Durumu cuma günü saat 12:30’da NTV’de…

Finansal konularda merak edilenler… Harcama dengesinde dikkat edilmesi gerekenler… Özlem Denizmen, finansal okur yazarlığın olmazsa olmazlarını anlatıyor ve her hafta farklı konu başlıklarını uzmanlarıyla birlikte değerlendiriyor. Bu hafta yuvarlak masada konu başlığı: Finansal teknolojilerdeki yeni gelişmeler bireyleri nasıl etkileyecek?

Özlem Denizmen’in konukları; SC Danışmanlık Kurucusu Soner Canko ve TOBB Finansal Teknolojiler Meclisi Başkanı Koray Bahar. Ayrıca finansal okuryazarlıkla ilgili merak edilenler ve izleyici sorularına yanıtlar Özlem Denizmen ile Para Durumu’nda…

Özlem Denizmen ile ‘Para Durumu’, cuma saat 12:30’te NTV’de…

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli