e
sv

NTV, BÜLTEN / 15 EYLÜL ÇARŞAMBA

12 okunma — 13 Eylül 2021 21:16

AYRICALIKLI ROTALAR

15 Eylül Çarşamba

22.15

Türkiye’nin cennet koyları… Binlerce yıllık antik kentler… Mitolojik hikayeler… Mutlaka görülmesi gereken noktalar… Saffet Emre Tonguç, Türkiye’nin önde gelen tatil rotalarından Marmaris, Göcek ve Ayvalık’ta…

Profesyonel rehber ve seyahat yazarı Saffet Emre Tonguç, Türkiye’nin ayrıcalıklı rotalarını keşfediyor. Rotasını; oksijeni ve yeşili bol, lezzetli yemekleriyle ünlü Ayvalık ve Cunda’ya çeviren Saffet Emre Tonguç, Sarımsaklı Plajı ve Şeytan Sofrası’nı geziyor. Ayvalık’ın meşhur zeytinyağının kullanıldığı özel bir tarifi tadan Tonguç, bölgeye oldukça yakın mesafedeki Bergama Akropolü’ne ait ilginç hikayeler paylaşıyor.

Ayrıcalıklı Rotalar”, 15 Eylül Çarşamba saat 22.15’de NTV’de…

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu ile

HAYATIN SENİN ELİNDE

15 Eylül Çarşamba

21.00

Sağlıklı, uzun bir hayat istiyoruz. Bunun tek bir yolu var; kendimize iyi bakmak… Sağlıklı bir hayat bizim elimizde. Peki bunun için ne yapıyoruz? Neleri doğru, neleri yanlış yapıyoruz?

Sağlıklı bir hayat bizim elimizde… Neleri doğru, neleri yanlış yapıyoruz?

Ruhen ve fiziken daha iyi olmak… Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için gerekenleri her çarşamba İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Osman Müftüoğlu ve Melda Yücel Kocaalp, ‘Hayatın Senin Elinde’de konuşacak.

Hayatın Senin Elinde”, 15 Eylül Çarşamba akşamı saat 21.00’de NTV’de…

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli