e
sv

NTV, BÜLTEN / 1 EYLÜL ÇARŞAMBA

43 okunma — 30 Ağustos 2021 23:07

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu ile

HAYATIN SENİN ELİNDE

1 Eylül Çarşamba

21.00

Sağlıklı, uzun bir hayat istiyoruz. Bunun tek bir yolu var; kendimize iyi bakmak… Sağlıklı bir hayat bizim elimizde. Peki bunun için ne yapıyoruz? Neleri doğru, neleri yanlış yapıyoruz?

Sağlıklı bir hayat bizim elimizde… Neleri doğru, neleri yanlış yapıyoruz?

Ruhen ve fiziken daha iyi olmak… Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için gerekenleri her çarşamba İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Osman Müftüoğlu ve Melda Yücel Kocaalp, ‘Hayatın Senin Elinde’de konuşacak.

Hayatın Senin Elinde”, 1 Eylül Çarşamba akşamı saat 21.00’de NTV’de…

AYRICALIKLI ROTALAR

1 Eylül Çarşamba

22.15

Türkiye’nin cennet koyları… Binlerce yıllık antik kentler… Mitolojik hikayeler… Mutlaka görülmesi gereken noktalar… Saffet Emre Tonguç, Türkiye’nin önde gelen tatil rotalarından Marmaris, Göcek ve Ayvalık’ta…

Profesyonel rehber ve seyahat yazarı Saffet Emre Tonguç, Türkiye’nin ayrıcalıklı rotalarını keşfediyor. Rotasını Datça yarımadasına çeviren Saffet Emre Tonguç, Datça ve Marmaris’i keşfediyor. Cennet koylarda tekne turu yapan Tonguç, ‘Kız Kumu’, ‘Selimiye’ ve ‘Knidos Antik Kenti’ni gezmeyi de ihmal etmiyor. Pandemi sonrası konaklama ve uzayan turizm sezonunu da ele alan Tonguç, Marmaris çevresine özel bir yemeğin yapımına da tanıklık ediyor.

Ayrıcalıklı Rotalar”, 1 Eylül Çarşamba saat 22.15’de NTV’de…

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli