Sıradaki içerik:

GİZLİ GÖREV – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – SAAT 00.20

NİLAY DENİZ ‘KIRMIZI KAMYON’ DİZİSİNİN KADROSUNA KATILDI!

NİLAY DENİZ ‘KIRMIZI KAMYON’ DİZİSİNİN KADROSUNA KATILDI!

Show TV’de ekranlara gelecek olan 10. Ev’in yeni dizisi ‘Kırmızı Kamyon’un çekimleri son sürat devam ediyor. Kahraman itfaiyecilerin hikayelerini seyirciyle buluşturacak dizinin kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Başarılı oyuncu Nilay Deniz, merakla beklenen ‘Kırmızı Kamyon’da ‘Yonca’ karakterini canlandıracak.

Suavi Doğan ve Kerem Çatay ortaklığında kurulan 10. Ev’in yapımcılığını üstlendiği ‘Kırmızı Kamyon’un çekimleri devam ederken dizinin kadrosuna genç ve başarılı oyuncu Nilay Deniz dahil oldu. Daha önce ‘Aşk Yeniden’, ‘Ateşböceği’ ve ‘Çatı Katı Aşk’ dizilerinde rol alan Deniz, hayat vereceği ‘Yonca’ karakteri ile dizide kilit bir role sahip olacak.

Oyuncu kadrosunda Görkem SevindikUshan ÇakırDeniz HamzaoğluAslı OrcanBurak Berkay AkgülTimur ÖlkebaşGürberk PolatMelisa AkmanUğur Arda BaşkanSümeyye AydoğanEfekan CanGerçek Sağlar AlnıaçıkSüreyya KilimciHasibe ÖzgürOnur YarTuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu gibi isimlerin bir araya geldiği ‘Kırmızı Kamyon’un senaryosu Meriç Demiray ve Ezgi Özcan’ın imzasını taşırken dizinin yönetmenliğini ise Osman Kaya üstleniyor.

Dramatik yapısı ve aksiyon dolu sahneleri ile ‘Kırmızı Kamyon’ çok yakında Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli