e
sv

NELER OLUYOR HAYATTA – HAKAN URAL EKRANA DÖNDÜ

111 okunma — 16 Kasım 2021 00:10

HAKAN URAL EKRANA DÖNDÜ

 

ÜNLÜ İSİM YAŞADIKLARINI İLK KEZ PAYLAŞTI

Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelen programı “Neler Oluyor Hayatta” nın sevilen sunucusu Hakan Ural ekrana döndü..

Bir süredir koronavirus tedavisi için hastanede olan ve ekrandan uzak kalan Ural yaşadığı zorlu süreci ilk kez Neler Oluyor Hayatta’da paylaştı.

Eşi ve kızının ardından koronavirüse yakalandığını belirten Ural “Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum” diye sözlerine devam ederken gözyaşlarına hakim olamadı. Sevenlerinden gelen mesajları dinlerken de stüdyoda duygusal anlar yaşandı.

“İLK 5 TESTİM NEGATİF ÇIKTI”

İlk 5 testinin negatif çıktığını anlatan Ural, sonradan rahatsızlandığını söyleyerek “Covid’in belirtileri devam ediyordu. Fakat ben kendimde son anda bir anormallik hissettim. Nefesimde daralma hissettim” dedi. Stokin fırtınasına yakalandığını ve vücudunda çok yüksek oranda enfeksiyon çıktığını da anlatan Ural tedavisine hastanede devam edildiğini belirtti. 4 gün boyunca çok ağrısı olduğunu söyleyen ünlü sunucu sürekli yüksek ateşi olduğunu, hastanede 6 gün kaldığını belirtti. “İyi ki çift aşılıyım” diyen Hakan Ural “Mutlaka aşı yaptırın” diyerek herkesi uyardı.

Neler Oluyor Hayatta hafta içi her gün canlı yayınla Kanal D’de

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli