Sıradaki içerik:

ELİF TAYURAK ANNESİNİN ÖLÜMÜ İLE İLGİLİ DETAYLARI ANLATTI! – NELER OLUYOR HAYATTA

Neler Oluyor Hayatta/ “Eski manken Ebru Şimşek, Adnan Oktar suç örgütü hakkında konuştu!”

Eski manken Ebru Şimşek, “Neler Oluyor Hayatta” bağlanarak programına ilk kez Adnan Oktar suç örgütü hakkında konuştu.

https://www.kanald.com.tr/neler-oluyor-hayatta/ozel-klipler/eski-manken-ebru-simsek-adnan-oktar-suc-orgutu-hakkinda-konustu

https://www.youtube.com/watch?v=KAL3w3a8eZc

Eski manken Ebru Şimşek, Adnan Oktar’a karşı yıllarca tek başına mücadele verdiğini anlatıp, Oktar’a verilen 1075 yıllık hapis cezası sonrasında Posta Gazetesi’ne çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Eski manken Ebru Şimşek, Kanal D’de sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına ilk kez bağlanarak Adnan Oktar suç örgütü hakkında konuştu.

“BANA BENZEYEMEYEN KADINLARI DÖVÜYORMUŞ”

Adnan Oktar’ın kendisini bir programda sunucu olduğu dönemde bulduğunu söyleyen Ebru Şimşek “müridi aracılığıyla benimle iletişime geçti” dedi. Müritlerinden biriyle bir süre flört ettikten sonra eve gittiğini ve o arada içeceğine ilaç katıp uygunsuz görüntülerini çektiklerini anlattı. Sonra da Oktar’ın kendisine “pijamalarını da al, gel bu evde yaşa” dediğini ama kendisinin kabul etmediğini söyleyen Şimşek, yıllarca kendisine şantaj yapıldığını ve hakkında 350 dava açıldığını söyledi. Adnan Oktar’ın “kedicikler” adıyla bilinen kadınları estetiğe zorladığını söyleyen Şimşek “beni takıntı haline getirmiş, bana benzeyemeyenleri dövüyormuş” dedi. Mücadele ettiği süreçte ailesinin dışında yalnızca Kemal Sunal’ın yanında olduğunu belirterek, kendisine verilen desteği Ebru Şimşek “mahkememe bile gelmişti” sözleriyle ifade etti.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli