Sıradaki içerik:

WATERWORLD (SU DÜNYASI) ATV’DE!

MÜGE ANLI FIRTINASI DEVAM EDİYOR!

MÜGE ANLI

Tüm Kişiler, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde

 100 program arasında en çok izlenme payı alan program oldu!

.MÜGE ANLI

.

Hafta içi her gün atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert, sabah kuşağının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

.

Kantar Medya tarafından alınan verilere göre, gün içerisinde yayınlanan 100 programın yer aldığı reyting ölçümünde gündüz kuşağında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert, en yüksek izlenme payı alan yapım oldu.  Tüm Kişiler kategorisinde %30,34, AB Sosyal Statü’de %24,36 20+ABC1 kategorisinde ise %33,39 izlenme pay’ına ulaşarak yayınlanan tüm dizi ve programları geride bıraktı.

.

MÜGE ANLI

.

Dün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, ev almak için memleketi Kars’a giden Figen Karadağ (45) ve 24 yaşındaki oğlu Mert Karadağ cinayeti gündeme gelmişti. Anne oğulun ev satın alma bahanesiyle dolandırılarak öldürüldüğü ortaya çıkmıştı. Cinayetin suçlusu olan 2 şüpheli ifadelerinde Figen Karadağ ve Mert Karadağ’ı av tüfeği ile vurarak öldürdükten sonra cansız bedenlerini, Cumhuriyet Köyü yolu üzerindeki su kuyusuna attıklarını itiraf ettiklerinden dolayı gözaltına alınarak adliyeye sevk edilmişti.

.

Haberin videosu için: https://www.atv.com.tr/webtv/muge-anli-ile-tatli-sert/ozelvideo/figen-karadag-ve-ve-oglu-olu-olarak-bulundu?id=5b565a39-4ca3-4192-9920-e96b2614ecd0

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli