Sıradaki içerik:

BİR ŞANSIM OLSA // 17 OCAK PAZAR SAAT 13.00

MARIA İLE MUSTAFA – YENİ BÖLÜM – 6 ARALIK PAZAR – SAAT 20.00

Candemir ailesini bekleyen tehlike

MARIA İLE MUSTAFA

(Yeni Bölüm)

Çekimleri Kapadokya’nın eşsiz doğasında gerçekleştirilen, başrollerini Hilmi Cem İntepe, Jessica May ve Tamer Levent’in paylaştığı

Maria ile Mustafa” yeni bölümleriyle her Pazar atv ekranlarında.

Yayın Tarihi : 6 Aralık 2020 / Pazar

Yayın Saati : 20.00

Yapım : NTC Medya

Yapımcı : Mehmet Yiğit Alp

Proje Tasarım : Faruk Teber

Yönetmen : Bahadır İnce

Senaryo : Aysun Erdoğan- Seda Çakır Avunduk

Oyuncular : Hilmi Cem İntepe (Mustafa Candemir) – Jessica May (Maria Yıldırım) – Tamer Levent (Kudret Candemir) –Rahmi Dilligil (Haşmet Yalçınoğlu) – Alpay Atalan (Nihat Yalçınoğlu) – Ezgi Çelik (Nadire Candemir) – Haki Biçici (Şahin Candemir) – Hülya Gülşen (Feriha) -Tuğba Tutuğ (Gonca Candemir) – Özlem Ulukan (İclal Candemir) – Mustafa Açılan (Galip Yalçınoğlu) – Hira Koyuncuoğlu (Nisan Candemir) – Cem Karakaya (Bekir) -Mine Tüfekçioğlu (Zümrüt Yalçınoğlu) – Derin Deniz Görgülü (Zeyno Candemir) – Burak Berkay Akgül (Rüzgar Yalçınoğlu) – Neyra Kayabaşı (Nazlı) – Eda (Canan Atalay) – Çiçek Sungur (Ceren Karakoç) – Ceyhun Mengiroğlu (Görkem).

14.Bölüm Özeti:

Mustafa ve Maria’nın düğününde bomba patlamış, en mutlu günleri kana bulanmıştır. Herkesi alt üst edecek bu patlama nelere mal olacaktır?

Düğünü kana bulayan Galip, Mustafa’dan kurtulup, Eda’ya kavuşacağını düşünürken Eda’nın intiharıyla darmadağın olur. Galip bu işin içinden sıyrılabilecek midir?

Mustafa ve Maria, yaralarını sarmaya çalışırlarken hayatlarına gizemli bir kişi girer. Bu gizemli kişi Candemir ailesini nasıl bir açmaza sürükleyecektir?

Patlamadan etkilenen yalnızca Maria ve Mustafa değildir. Rüzgar ve Nisan’ın ilişkileri de patlamanın ardından alt üst olacaktır. İki âşık yaralarını sarabilecekler midir?

Kudret’in gençliğinde yaptığı bir hata tüm Candemir ailesini darmadağın etmek üzeredir. Candemir ailesi, adım adım kendilerine yaklaşmakta olan tehlikeyi bertaraf edebilecekler midir?

 

14.bölüm tanıtımı: https://www.atv.com.tr/webtv/maria-ile-mustafa/fragman/14?id=1647b5db-623e-4126-8c12-35ff4ca03c5e

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli