Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

MARIA İLE MUSTAFA – YENİ BÖLÜM – 13 ARALIK PAZAR – SAAT 20.00

Geçmişin intikamı

MARIA İLE MUSTAFA

(Yeni Bölüm)

Çekimleri Kapadokya’nın eşsiz doğasında gerçekleştirilen, başrollerini Hilmi Cem İntepe, Jessica May ve Tamer Levent’in paylaştığı

Maria ile Mustafa” yeni bölümleriyle her Pazar atv ekranlarında.

Yayın Tarihi : 13 Aralık 2020 / Pazar

Yayın Saati : 20.00

Yapım : NTC Medya

Yapımcı : Mehmet Yiğit Alp

Proje Tasarım : Faruk Teber

Yönetmen : Bahadır İnce

Senaryo : Aysun Erdoğan- Seda Çakır Avunduk

Oyuncular : Hilmi Cem İntepe (Mustafa Candemir) – Jessica May (Maria Yıldırım) – Tamer Levent (Kudret Candemir) –Rahmi Dilligil (Haşmet Yalçınoğlu) – Alpay Atalan (Nihat Yalçınoğlu) – Ezgi Çelik (Nadire Candemir) – Haki Biçici (Şahin Candemir) – Hülya Gülşen (Feriha) -Tuğba Tutuğ (Gonca Candemir) – Özlem Ulukan (İclal Candemir) – Mustafa Açılan (Galip Yalçınoğlu) – Hira Koyuncuoğlu (Nisan Candemir) – Cem Karakaya (Bekir) -Mine Tüfekçioğlu (Zümrüt Yalçınoğlu) – Derin Deniz Görgülü (Zeyno Candemir) – Burak Berkay Akgül (Rüzgar Yalçınoğlu) – Neyra Kayabaşı (Nazlı) – Eda (Canan Atalay) – Çiçek Sungur (Ceren Karakoç) – Ceyhun Mengiroğlu (Görkem).

15.Bölüm Özeti:

Mustafa ve Maria yaralarını birlikte sarmış, yeni bir başlangıç yapmışlarken, Görkem geçmişin intikamını almak üzere çıkagelmiştir. Görkem’in intikam yemini Maria ve Mustafa’yı nasıl bir yol ayrımına getirecektir?

İclal, Şahin’in evden ayrılmış olmasının acısını çekerken, Şahin, Çiçek’in şimdiye dek hiç görmediği bir yüzüyle karşılaşır. Çiçek’in yolu ise hiç ummadığı bir kişiyle kesişir. Bu rastlantı Çiçek’i yeni bir serüvene sürükler.

Kendine yeni bir hayat kurmayı planlayan Gonca’nın tüm hayalleri kötü sürprizle alt üst olur.

Nadire, Nihat’a aşık olsa da, kocasının katilinin Nihat’ın kardeşi Galip olması aklından bir türlü çıkmamaktadır. Galip’in, zor günlerinde Nihat’ın yanında olmak istemesi, Nadire’yi Nihat’tan uzaklaştıracak mıdır?

İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Görkem, artık daha fazla beklemeyecektir. Bütün aileyi alt üst edecek bir eylem planı yapar. Görkem’in bu hamlesi, Candemir ailesini nasıl paramparça edecektir?

15.bölüm tanıtımı: https://www.atv.com.tr/webtv/maria-ile-mustafa/fragman/15?id=591e6418-ba30-493d-8ea0-834882c96753

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli