Sıradaki içerik:

SEVCAN’LA LEZZET YOLUNDA // 17 HAZİRAN PERŞEMBE SAAT 13.00

MARAŞLI – YENİ BÖLÜM – 31 MAYIS PAZARTESİ – SAAT 20.00

ÖZLEM DOLU BULUŞMA

MARAŞLI

(Yeni bölüm)

Yaşamak ve yaşatmak için!”

Yayın Tarihi : 31 Mayıs 2021 / Pazartesi

Yayın Saati : 20.00

 

Yapım : TİMS&B PRODUCTIONS

Yapımcı : Timur Savcı – Burak Sağyaşar

Yönetmen : Arda Sarıgün

Senaryo : Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur

Oyuncular : Burak Deniz (Maraşlı), Alina Boz (Mahur), Saygın Soysal (Savaş), Serhat Kılıç (Necati), Hakan Boyav (Hurdacı), Serhat Parıl (Tolga), Burcu Karakaya (Dilara), Engin Yüksel (Fuad), Güneş Hayat (Suzan)

20. Bölüm:

Maraşlı ve Mahur birbirlerine özlemlerini ifade ederler. Maraşlı, Mahur’un Savcı ile samimiyetini sorgular. Maraşlı, Savcı Tolga’dan, Mahur da Dilara’ dan rahatsız olur. Fuad, Maraşlı’yı Mahur’a yalan söylememesi konusunda uyarır. Mehmet İnce olduğunu Mahur’a anlatması gerektiğini söyler. Maraşlı, Mahur’a Mehmet İnce kimliğini itiraf edebilecek midir?

Savcı Tolga; Savaş ve Maraşlı’yı sorguya çağırır. Maraşlı ve Savaş uzun zaman sonra ilk kez karşı karşıya gelir. Savcı, ikisine de Mehmet İnce’yi sorar. Mehmet İnce’ye önce kim ulaşacaktır? Savcı Tolga’mı yoksa Savaş mı?

Maraşlı, Necati’den öğrendiği Hurdacı’ya ulaşmak için Fuad ile bir plan yapar ve 10 Milyon Dolar temizlenecek para var diye haber salarlar. Hurdacı, adamlarından Fuad’ın aklamak istediği miktarı duyar ve buluşma ayarlar. Hurdacı buluşmaya gitmez, adamlarını gönderir. Maraşlı, Hurdacı’ya ulaşabilecek midir?

Hurdacı, Maraşlı’nın peşinde olduğunun farkındadır. Savaş; Hurdacı’yı, Maraşlı’ya ispiyonlayan kişinin Necati olduğuna emindir. Hurdacı, Savaş’a Necati’yi öldürme emri verir. Savaş’ın adamları Necati’nin peşine düşer. Necati, ikinci kez ölümden kurtulmayı başarabilecek midir?

20.bölüm tanıtımı:

https://www.atv.com.tr/webtv/marasli/fragman/20?id=abe025be-8a78-4094-884c-cef0a4bc6818

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli