Sıradaki içerik:

GİZLİ GÖREV – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – SAAT 00.20

MARAŞLI – YENİ BÖLÜM – 25 OCAK PAZARTESİ – SAAT 20.00

MAHUR’U BEKLEYEN TEHLİKE!

MARAŞLI

(Yeni bölüm)

Yaşamak ve yaşatmak için!”

Yayın Tarihi : 25 Ocak 2020 / Pazartesi

Yayın Saati : 20.00

 

Yapım: TİMS&B PRODUCTIONS

Yapımcı: Timur Savcı – Burak Sağyaşar

Yönetmen : Arda Sarıgün

Senaryo : Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur

Oyuncular : Burak Deniz (Maraşlı), Alina Boz (Mahur), Kerem Atabeyoğlu (Aziz), Rojda Demirer (Firuzan), Saygın Soysal (Savaş), Cemil Büyükdöğerli (İlhan), Melis İşiten (Dilşad), Serhat Kılıç (Necati), Cihan Yenici (Ozan)

3. Bölüm:

Maraşlı, Mahur’a onu öldürmek isteyenin aile içinden biri olduğunu söyler ve şüphelerinin sebebini anlatır. Mahur delirecek gibi olur. Maraşlı, Savaş’ın hapiste çok kalmayacağından emindir. Mahur, Maraşlı’ya inanacak mı?

Mahur, ailesinden birinin onu öldürmek istediği gerçeği ile mücadele etmekte zorlanır. Maraşlı haklı mıdır? Gerçekten ailesinden biri Mahur’un ölmesini mi istemektedir?

Maraşlı ise bu gerçeğe ulaşabilmek için Mahur’la birlikte hareket etmeleri gerektiğini söyler. Mahur, Maraşlı’yı dinleyecek mi?

Savaş, tutuksuz yargılanma talebi ile serbest bırakılır. Artık tüm aile üyeleri hem Mahur için hem de kendileri için korkmaya başlarlar. Hayatı hala tehlikede olan Mahur için Savaş yeni bir anlaşma yapmak ister. Mahur ve ailesi Savaş’ın anlaşma isteğini kabul edecek mi?

Maraşlı, hayatı tehlikede olan Mahur’u korumak için onu ıssız bir dağ evine getirir. Bu durum Türel ailesinde panik yaratır. Maraşlı, Mahur’u ailesinden bile koruması gerektiğini düşünmektedir. Dağ evinin ziyaretçisi kim olacaktır?

3.bölüm tanıtımı: https://www.atv.com.tr/webtv/marasli/fragman/3?id=6540e26c-cc40-47ae-b239-6ba4519f9393

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli