Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

MARAŞLI – 3 MAYIS PAZARTESİ – SAAT 20:30

MARAŞLI TEHDİT ALTINDA

MARAŞLI

(Yeni bölüm)

Yaşamak ve yaşatmak için!”

Yayın Tarihi : 3 Mayıs 2021 / Pazartesi

Yayın Saati : 20.30

 

Yapım : TİMS&B PRODUCTIONS

Yapımcı : Timur Savcı – Burak Sağyaşar

Yönetmen : Arda Sarıgün

Senaryo : Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur

Oyuncular : Burak Deniz (Maraşlı), Alina Boz (Mahur), Kerem Atabeyoğlu (Aziz), Rojda Demirer (Firuzan), Saygın Soysal (Savaş), Cemil Büyükdöğerli (İlhan), Melis İşiten (Dilşad), Serhat Kılıç (Necati), Cihan Yenici (Ozan)

16. Bölüm:

Mahur, bilmediği bir evde gözünü açar ve Maraşlı’yı bulur. İkiliyi karşılayan kişi Necati olur. Onları Necati kurtarmıştır. Mahur için abisi artık bir kahramandır. Ama Maraşlı, Necati’nin başka bir planı olduğunun farkındadır. Necati, Nevzat’ın hayatı karşılığında Maraşlı’yı susması için tehdit eder. Maraşlı, Necati’nin büyük planını öğrenebilecek midir?

Cezaevinde şişlenen İlhan hastaneye kaldırılır. Aziz yaşananların şokuyla fenalaşır. Hastanede Aziz ve İlhan tedaviye alınırken başka bir hapishaneye nakil edilmeye çalışılırlar. Bu sırada hastanede çıkan arbededen yararlanan baba oğul kaçmayı başarırlar. Fakat dışarda Savaş’ın onlara büyük bir sürprizi vardır.

Savaş ve Necati’nin arası gerilir. Necati’nin, Maraşlı ve Mahur’u kurtarma sebebini Savaş anlayamaz. Necati, Savaş’ı daha sonra anlatacağı başka bir planı olduğuna ikna etmeye çalışır. Necati’nin büyük planı nedir? Necati’nin planı başarılı olacak mıdır?

16.bölüm tanıtımı:

https://www.atv.com.tr/webtv/marasli/fragman/16?id=f551c456-0a76-4943-85ae-80f4e211cc37

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli