Sıradaki içerik:

TV8″ SURVIVOR 2021 – 9 MAYIS PAZAR – 20.00″

KUZEY’İ ŞOKE EDEN HABER!

KUZEY, ALDIĞI ACI HABERLE BÜYÜK BİR ŞOK YAŞADI

 

Süreç Film’in, Show TV’de severek izlenen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk‘ın dün akşam yayınlanan bölümünün final sahnesinde Kuzey’e gelen kötü haber herkesi şoke etti. Feride, Mete’nin iftar daveti üzerine onunla birlikte yola çıktı. Ardından akşam ailesiyle beraber yemek yiyen Kuzey’e bir telefon geldi. Telefondaki polis memuru, “Feride Mollaoğlu hayatını kaybetti.” dedi.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Total’de 4.12 rating ve yüzde 8.95 izlenme payı, ABC1’de yüzde 2.62 rating ve yüzde 5.32 izlenme payı, AB’de yüzde 2.41 rating ve 5.48 izlenme payı elde etti. Dizinin heyecanla beklenen yeni bölümünün başlamasıyla birlikte #KuzeyinÇocukları etiketi sosyal medyada uzun süre konuşuldu.

İşte o anlar;

https://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/kuzey-yildizi-ilk-ask-feride-mollaoglu-hayatini-kaybetti/95717

GÜNEY BEBEK BULUNDU  

 

Güney bebeğin kaybolması Gökçe ve Mine’yi büyük bir telaşa düşürürken, haberi alan Kuzey de hemen emniyete koştu. Yıldız’a olanları anlatmayan Kuzey, Gökçe ve Mine ile beraber Güney’in bulunmasını beklerken, polisler kısa bir süre sonra müjdeli haberi verdi. Güney bebeğin bulunması Kuzey ve kızlarına derin bir nefes aldırdı.

Güney bulunuyor;

https://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/kuzey-yildizi-ilk-ask-guney-bulunuyor/95708

FERİDE BÜYÜK BİR TEHLİKE ATLATTI

Güney bebeğin ardından Kuzey’in en büyük kızı Feride de büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kaldı. Çarşıda gezdiği sırada bıçaklı biri tarafından kapkaça uğrayan Feride’nin yardımına onu yakın takibe alan Mete ve Halil İbrahim koştu. Feride’nin korku dolu anlarının ardından olayı öğrenen Ruhi, tüm gençlere karate dersi vermek için harekete geçti. Sahilde tüm gençleri toplayan Ruhi’nin karate dersi ekran başındaki seyircilere eğlence dolu dakikalar yaşattı.

 

Feride kapkaça uğruyor;

https://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/kuzey-yildizi-ilk-ask-feride-kapkaca-ugruyor/95709

 

Ruhi-Li’den karate dersleri;

https://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/kuzey-yildizi-ilk-ask-ruhi-liden-karate-dersleri/95712

Kuzey Yıldızı İlk Aşk, yeni bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Avatar
  • Yasmin2 hafta önce
  • Pek ilgim yoktur diziye ama bu bölümünü izlemiştim cidden kuzeyin en acı çektiği bölümdü 🤧 bu bölümden sonra izlemeye başlarım artık harika yaaa