Sıradaki içerik:

TV8″ SURVIVOR 2021 – 9 MAYIS PAZAR – 20.00″

KURULUŞ OSMAN’DAN AKSİYON DOLU BÖLÜM GELİYOR – HABER

KURULUŞ OSMAN’IN YENİ BÖLÜMÜ AKSİYONA DOYURACAK:

HAİNLER TEMİZLENECEK KUTLU DEVLET YÜKSELECEK

Heyecanla izlenen ikinci sezonunda da seyirciden büyük ilgi gören ve reytinglerin zirvesinden inmeyen ‘Kuruluş Osman’,

17 Şubat Çarşamba saat 20:00’de ekrana gelecek 46’ncı bölümüyle nefesleri kesecek.

Yeni bölümde Osman Bey, Nikola’nın kurduğu Haçlı ittifakının tüm cephelerdeki saldırısına karşı obasını ve can dostu Bamsı Bey’i korumak için ölümüne mücadele edecek.

Heyecanın zirvede olacağı bölümün çekimleri zorlu hava şartlarına rağmen büyük titizlikle gerçekleştirildi. Osman Bey rolünde Burak Özçivit, aksiyon ve dövüş sahnelerinin gerçekçi biçimde yansıtılması için koreografi ve aksiyon ekibiyle birlikte uzun saatler boyunca hazırlık yaptı. Özçivit’in çalışkan ve özverili tavrı ekip arkadaşlarının da takdirini topladı.

Kuruluş Osman’ın 46’ncı bölümünde, Targun, emrindeki Kuman askerleriyle obaya düzenlediği baskının ardından emanetlerle birlikte Bala Hatun, Lena Hatun ve Dündar Bey’i de esir alıyor. Bamsı Bey’le birlikte Nikola’nın tuzağından kurtulmak için savaşan Osman Bey ise Bala Hatun başka olmak üzere tüm esirleri ve kaçırılan emanetleri geri alabilmek için soluksuz izlenecek bir mücadeleye atılıyor.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, atv ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

Yeni bölüm tanıtımı için: https://www.atv.com.tr/webtv/kurulus-osman/fragman/46?id=eb88ad40-ce2d-451f-873c-c59c2030ee0

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli