e
sv

KURULUŞ OSMAN KUZEY AFRİKA’DA YAYINA BAŞLIYOR – HABER

134 okunma — 11 Mart 2021 00:37

TÜM DÜNYADA GÖNÜLLERİ FETHETMEYE DEVAM EDİYOR:

KURULUŞ OSMAN KUZEY AFRİKA’DA

YAYINA BAŞLIYOR!

Kaliteden ödün vermeden zirvede kalan atv, bu başarısını yurt dışında da taşımaya devam ediyor.

atv ekranındaki ikinci sezonunda da seyirciden büyük ilgi gören ve reytinglerin zirvesinde yer alan ‘Kuruluş Osman’, Türkiye’de olduğu kadar dünyada da ilgi görmeye devam ediyor. Bugüne kadar dünyanın birçok ülkesine satılan ve yayınladığı ülkelerde reytingleri ve izlenme oranlarını alt üst eden ‘Kuruluş Osman’, uluslararası televizyonlar ve uluslararası platformlar aracılığıyla birçok farklı coğrafyada milyonların kalbine girmeyi başardı.

Kuruluş Osman 32 ülkede yayında

Kuruluş Osman şimdi de Tunus’ta izleyiciyi ile buluşmaya hazırlanıyor. Tunus’un en önemli kanalı Nessma TV’de yayınlanacak dizi, Ramazan ayında ekrana gelmeye başlayacak. Kuruluş Osman, Tunus’taki yayınıyla beraber toplamda 32 ülkede izleyici karşısına çıkmış olacak.

Dünyanın birçok ülkesinde ilgiyle izlenen dizinin, Youtube’da yayınlanan bölümleriyle de rekor tıklanma oranlarına ulaşıyor.

Milyonların gönlüne taht kurmuş isimlere ev sahipliği yapan, Türkiye’nin en beğenilen dizilerine imzasını atan, artık birer ekran klasiği olan programlarıyla her kesimden izleyiciye hitap eden atv, vazgeçilmezlerinin yanı sıra, yeni başlayan dizileriyle de Türkiye’nin en çok izlenen televizyonu olmaya devam ediyor…

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli