Sıradaki içerik:

TV8″ SURVIVOR 2021 – 9 MAYIS PAZAR – 20.00″

‘KURULUŞ OSMAN’ EFSANESİ DÖNÜYOR: İLK TANITIM OLAY YARATTI!

KURULUŞ OSMAN

İlk sezonuyla fırtınalar estiren, Çarşamba akşamlarının birincisi olan Kuruluş Osman’ın ikinci sezon ilk tanıtım dün akşam yayınlandı.

.

Efsane isimler ilk tanıtımda görücüye çıktı!

.

Reyting rekorları kıran ilk sezonunun ardından kadrosuna kattığı isimlerle yeni sezona bomba gibi gireceğinin sinyallerini veren Kuruluş Osman’ın ilk tanıtımında Burak Özçivit’in yanı sıra, kadroya yeni katılan Cüneyt Arkın ve Emin Gürsoy rol aldı. Tanıtımın sürpriz ismi ise usta oyuncu Tamer Yiğit oldu. Tamer Yiğit’in yeni sezonda hangi karaktere hayat vereceği Kuruluş Osman hayranlarının en çok merak ettiği konulardan biri haline geldi.

.KURULUŞ OSMAN .

‘Kuruluş Osman’ yeni sezona gümbür gümbür giriyor:

.

“Sır çözüldü, aşkın ateşi harlandı. Gelsin gayrı gelecek olanlar; hayal kurup pusatı kuşananlar, yol açıp töreyi yayacak olanlar, iz sürüp sancağı kaldıracak olanlar, hayal kuranlar… Yol açanlar, iz sürenler, vaktidir gayrı; iz sürüp, yol açıp devlet olma vaktidir” sözleriyle kısa sürede sosyal medyada gündem olan ikinci sezon tanıtımı, Türkiye’den ve dünyanın birçok ülkesinden ‘Kuruluş Osman’ hayranları tarafından büyük ilgi gördü. On binlerce beğeni ve yorum alan tanıtım, dizinin ikinci sezonda ekranlara damga vuracağının sinyallerini verdi.

.

Tanıtımda ayrıca ikinci sezon afişinde de yer alan, Türk kültürünün güçlü simgeleri at, kurt ve şahinin de yer alması dikkat çekti.

.

KURULUŞ OSMAN

.

İkinci sezon çekimlerine tüm hızıyla devam eden ‘Kuruluş Osman’, kadrosuna kattığı Cüneyt Arkın, Erkan Avcı, Kanbolat Görkem Arslan, Seçkin Özdemir, Ahmet Yenilmez, Emin Gürsoy, Umut Karadağ, Bahtiyar Engin ve Seray Kaya gibi isimlerle gündem olmuştu.

.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, yeni sezonuyla çok yakında atv’de…

.

KURULUŞ OSMAN

.

Tanıtımı izlemek için: https://www.atv.com.tr/webtv/kurulus-osman/fragman/28?id=5936eac5-eb58-4249-9b13-2fa79f2b607d

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Avatar
  • Muhammet8 ay önce
  • Bu çok iyi oldu zaten televizyondaki nadir ve tarihimizi güzel bir hikayeye kurgulayan bı dizi. Bu haberi buradan aldığımız için mutluyum.