Sıradaki içerik:

SEVCAN’LA LEZZET YOLUNDA // 17 HAZİRAN PERŞEMBE SAAT 13.00

KURULUŞ OSMAN – 2 HAZİRAN ÇARŞAMBA – SAAT 20.00

Osman Bey ve Kayı Alpleri,

Bamsı Bey’in intikamı için cenk meydanına çıkıyor!

KURULUŞ OSMAN

(Yeni Bölüm)

Devlet Olma Vakti”

Yayın Tarihi : 2 Haziran 2021 / Çarşamba

Yayın Saati : 20.00

Yapım : Bozdağ Film

Yapımcı : Mehmet Bozdağ

Genel Yönetmen: Metin Günay

Yönetmen : Ahmet Yılmaz-Fethi Bayram

Senaryo : Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ

Oyuncular : Burak Özçivit (Osman), Nurettin Sönmez (Bamsı), Erkan Avcı (Nikola), Didem Balçın (Selcan), Yıldız Çağrı Atiksoy (Malhun Hatun), Seda Yıldız (Şeyh Edebalı), Özge Törer (Bala Hatun), Emre Basalak (Gündüz), Burak Çelik (Göktuğ), Teoman Kumbaracıbaşı (Togay), Ahmet Yenilmez (Demirci), Emin Gürsoy (Kumral Abdal), Yiğit Uçan (Boran), Abidin Yerebakan (Akça Derviş), Buse Arslan (Aygül), Çağrı Şensoy (Cerkutay), Emel Dede (Gonca), Ömer Ağan (Saltuk), Ayşen Gürler (Helen), Şahin Ergüney (Umur) ve Cüneyt Arkın (Aksakallı)

İkinci sezonunda da seyirciden büyük ilgi gören ve reytinglerin zirvesinden inmeyen ‘Kuruluş Osman’, 2 Haziran Çarşamba saat 20:00’de heyecan ve aksiyon yüklü yeni bölümüyle atv ekranında olacak.

Dizinin 61’inci bölümünde Osman Bey, Bamsı Bey’in intikamını almak için Togay’ın izini sürerken, Nikola ve Togay da Osman Bey’i tuzağa çekmeye çalışıyor.

61.Bölüm:

TOGAY VE NİKOLA GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRİYOR

Bamsı Bey’in şehit düşmesinin ardından, Osman Bey, Togay’dan intikam almak için and içer. Osman Bey’i can evinden vurduğunun farkında olan Togay ise Nikola ile ittifakını geliştirip Kayılara son darbeyi vurmak için büyük bir ordu kurar.

OSMAN BEY, TOGAY’IN İZİNİ SÜRÜYOR

Moğol kampına yaptığı baskınla Togay’a darbe indiren Osman Bey, Togay’ı bulmak için tüm imkanlarını seferber eder. Nikola’dan aldığı askerlerle ordusunu büyüten Togay ise cenk meydanında Osman Bey’e ve alplerinin karşısına dikilir.

OSMAN BEY İTTİFAKI DAĞITABİLECEK Mİ?

Osman Bey, birleşik Bizans-Moğol ordusunu mağlup edebilecek mi? Osman Bey, Bamsı Bey’in intikamını almak için nasıl bir oyun kuracak? Nikola ve Togay’ın güçlerini birleştirmesi uç bölgesinde dengeleri nasıl değiştirecek? Kayı Obası’nda Bala Hatun ve Malhun Hatun arasında neler yaşanacak? Vali Yargıcı’nın emrine karşı gelen Togay, ne planlıyor?

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’,

atv ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

61.Bölüm tanıtımı için: https://www.atv.com.tr/webtv/kurulus-osman/fragman/61?id=697651eb-d455-4c8c-ba12-fc30ca8e8015

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli