e
sv

KOÇOVALILAR NAMLUNUN UCUNDA!

172 okunma — 22 Ekim 2020 12:59

YAMAÇ AİLESİNİ KURTARABİLECEK Mİ?

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde Yamaç’ın Cumali’yi aklamak ve Çukur’u korumak için girdiği mücadele herkesi ekran başına kilitledi. Yamaç, Arık’ın ölümünden sonra intikam için harekete geçen Cengiz Erdenet’i durdurmaya çalıştı. Arık’ın kanını yerde bırakmayacağını bir kez daha gösteren Cengiz Erdenet, Yamaç’a büyük bir şok yaşattı. Cengiz’in “Abilerinle vedalaşmak için son şansın Yamaç!” sözleri üzerine tüm Koçovalı erkeklerinin namlunun ucunda görüldüğü gerilim dolu final sahnesinde nefesler tutuldu. Peki, Yamaç ailesini kurtarabilecek miydi?

 

Pazartesi akşamlarına damga vuran Çukur’un dün akşam ekrana gelen bölümünde Cengiz Erdenet, Yamaç’ın asıl düşmanı bulmuş olmasına rağmen oğlunu öldürenlerin cezasız kalmayacağını söyledi. Yamaç’a abilerini ve yeğenlerini hedef aldığını göstererek onlarla vedalaşmak için son şansının olduğunu söyledi. Cengiz Erdenet, Koçovalı tüm erkekleri öldürmeye karar vermişti. Köşeye sıkışan Yamaç ailesini nasıl kurtaracaktı?

İşte o anlar;

https://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/cukur-abilerinle-vedalasmak-icin-son-sansin-yamac/90430

SOSYAL MEDYA #ÇUKUR99’U KONUŞTU!

Çukur, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle ABC1 20+’da 6.57 izlenme oranı (rating), 14.78 izlenme payı (share), AB’de 5.83 izlenme oranı (rating), 13.92 izlenme payı (share)  Total’de 6.84 izlenme oranı (rating), 16.34 izlenme payı (share) elde etti. #Çukur99 etiketi Twitter Türkiye’de 4 saat 55 dakika TT listesinde kaldı.

CENGİZ ERDENET, ARIK’IN ÖLÜMÜNDEN SORUMLU OLANLARI İSTEDİ!

Arık’ı öldürerek intikamını alan Cumali, Seren’e bir zarf vererek Çağatay Erdenet’e göndermesini istedi. Zarfın içinde Arık’ın kolyesi ve ödeştiklerine dair bir not vardı. Çağatay, Cengiz Erdenet’i arayarak notu ve kolyeyi gösterirken Arık’ın ölüm haberi Erdenet ailesinde şok etkisi yarattı. Cengiz, Yamaç’a abisinin oğlunu öldürdüğünü söylerken bunun sorumlularını getirmesini istedi. Çukur bir kez daha büyük bir tehdit altındaydı.

“Abin oğlumu öldürdü Yamaç!”

https://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/cukur-abin-oglumu-oldurdu-yamac/90420

 

YAMAÇ, ÇUKUR’U UYARDI!

 

Yamaç, Çukur’a giderek Cengiz Erdenet’e karşı Cumali’yi uyarmak istedi ancak karşısında yine Çukur’u buldu. Çukur’a girmesine izin verilmeyen Yamaç, abisini uyarmaya çalışsa da  Cumali, Yamaç’ı dinlemedi. Yamaç, Cumali’yi ve Çukur’u korumak için Arık’ın kaçırılması olayının peşine düştü ve Cengiz Erdenet’e cinayetin arkasında başkalarının olduğunu söyledi.

“Ben Çukur’u korurum!”

https://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/cukur-ben-cukuru-korurum/90422

 

YAMAÇ, YAKUP’UN PEŞİNE DÜŞTÜ!

Olayın peşine düşerek Yakup’a ulaşmaya ve Nedim’in gerçek kimliğini ortaya çıkarmaya çalışan Yamaç, Nedim’i de yanına alarak Yakup’u almak için baskın yaptı. Nedim’i Yakup ile bilerek yan yana bırakan Yamaç, ikisinin konuşmalarını Cengiz’e dinletti. Nedim, Yakup’u öldürerek kaçtı. Yamaç, Nedim’in peşine düştü ancak Nedim, Çukur’a girerek Yamaç’ın takibinden kurtulmayı başardı. Vartolu, Nedim’i almak istese de Cumali buna izin vermedi. Düşmanının düşmanını dostu olarak kabul eden Cumali, Nedim’i koruması altına aldı.

Yamaç, Yakup’a ulaşıyor;

https://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/cukur-yamac-yakupa-ulasiyor/90429

 

Cumali, Nedim’i vermiyor;

https://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/cukur-karar-benim-kararim-cukur-benim-cukurum/90428

ÇUKUR’UN 100. BÖLÜMÜNDEN İLK SAHNE YAYINLANDI!

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı. Yamaç ve Aliço’nun ekrana gelen duygusal sahnesinde “Senin suçun değildi!” sözleri üzerine gözyaşlarına boğulan Yamaç’ın hali izleyenleri derinden etkiliyor.

İşte “Çukur”un 100. Bölümünden İlk Sahne:

https://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/cukur-100-bolumden-ilk-sahne/90432

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

DAHA FAZLA HABER İÇİN BUVİZYON.COM

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli