e
sv

KIRMIZI ODA – YENİ BÖLÜM- 26 KASIM CUMA- 20.00

151 okunma — 25 Kasım 2021 23:28

“KIRMIZI ODA”

Gerçek Hayattan Gerçek Hikayeler

 

YAYIN TARİHİ: 26 Kasım Cuma

YAYIN SAATİ:  20.00

 

Oyuncular: Binnur Kaya, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan

Senaryo: Deniz Gürlek ve Melek Seven

Yönetmen: Başak Soysal

 

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserlerinden uyarlanan ve TV8’de izleyiciyle buluşan Kırmızı Oda, 26 Kasım Cuma akşamı yayınlanacak 53. bölümüyle ekranda olacak.

 

53.Bölüm

 

Zekiye, annesi ile Nuri’nin elinden kurtulduktan sonra yaşadıklarını Doktor Hanım’a anlatırken duygusal anlar yaşar. Firuzan’ın müzikhol günleri ve başına gelenler filmleri aratmayacak gibidir. Tüm bunları anlatırken gerçeklerle de yüzlemeye başlayan Zekiye, Doktor Hanım  ile birlikte kendini sevmek yolunda adımlar atar.

 

Pembe, kardeşi Yusuf’u kaybettikten sonra ailesinde olanları dile getirdikçe; şu anki hayatında da başına gelen her şeyi ve kocasının kendisine olan davranışlarını kabul edişi Doktor Hanım’ın gözünde anlam kazanır. Kader motifinin içinde bir hayat yaşayan Pembe, babasıyla ilişkisinin detaylarını ve babasının hastalığını anlatır.

 

Randevusuna geç kalmamak için uyumadan gelen Dara, kaçırdığı ilk randevudan sonra ikinci randevusunda Doktor Hanım’la görüşmeyi başarır. Alışılmışın dışında bir yaşam düzeni olan Dara, hayatıyla ilgili detayları ve yaşadığı suçluluk hissini Doktor Hanım’la paylaşır.

 

Kırmızı Oda, yeni bölümüyle 26 Kasım Cuma akşamı 20.00’de TV8’de…

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli