e
sv

KIRMIZI ODA – YENİ BÖLÜM- 17 EYLÜL CUMA – 20.00

65 okunma — 16 Eylül 2021 03:24

“KIRMIZI ODA”

Gerçek Hayattan Gerçek Hikayeler

 

17 EYLÜL CUMA AKŞAMI TV8’DE.

YAYIN TARİHİ: 17 Eylül Cuma

YAYIN SAATİ: 20.00

Oyuncular: Binnur Kaya, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan

Senaryo: Deniz Gürlek ve Melek Seven

Yönetmen: Başak Soysal

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserinden uyarlanan senaryosunu Deniz Gürlek ve Melek Seven’in kaleme aldığı ‘Kırmızı Oda’, kırk üçüncü bölümü ile 17 Eylül Cuma akşamı TV8’de olacak.

  1. Bölüm Özeti:

‘Kırmızı Oda’nın kırküçüncü  bölümünde; hayatını sadece iş ve ev arasındaki git gellerle kurmuş olan Rezzan(Nihal Yalçın) sanrılar görmeye başlamıştır ve bu sanrılar doğrultusunda konuşmalar yapmaya başlamıştır. Babasının ısrarıyla Doktor Hanım’a gelen Rezzan sanrı gördüğüne inanmamakta, bunların gerçekten yaşandığını düşünmektedir.

Derya (Ayça Bingöl) ise çok başarılı bir avukattır. Çocukluğuna dair travması annesinin hayatına yeniden girecek olmasıyla açığa çıkmıştır. Derya’nın annesi, o çocukken babasının ölümüne sebep olup hapise girmiştir ve şimdi çıkacaktır. Derya yaşadığı kafa karışıklığı sonucu Doktor Hanım’a gider.

Asuman (Başak Daşman) kızının bazı eşyaları çaldığını fark etmesiyle Doktor Hanım’a gider. Kızı Süveyda (İlayda Alişan) ergenlik döneminde aslında ihtiyacı olmayan ve maddi anlamda çok değerli olmayan eşyaları çalmaktadır. Konuşmaya hevesli olmayan Süveyda, Doktor Hanım’ın tavrıyla yumuşar ve ikinci randevuya gelmeye ikna olur.

‘Kırmızı Oda’ yeni sezonun ilk bölümüyle 17 Eylül Cuma akşamı 20:00’de TV8 ekranında olacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli