Sıradaki içerik:

SEVCAN’LA LEZZET YOLUNDA // 17 HAZİRAN PERŞEMBE SAAT 13.00

“KIRMIZI KAMYON”UN MERAKLA BEKLENEN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU!

KAHRAMANLARIN HİKAYESİ “KIRMIZI KAMYON” 31 MART ÇARŞAMBA SHOW TV’DE BAŞLIYOR!

Türkiye televizyonlarında daha önce işlenmemiş bir hikayeyi seyirci ile buluşturacak 10. Ev imzalı “Kırmızı Kamyon” 31 Mart Çarşamba akşamı ekran yolculuğuna başlıyor.

Dram ve aksiyonu bir araya getiren hikayesiyle ekranlara damga vurmaya hazırlanan Kırmızı Kamyon, kahraman itfaiyecilerin hayatlarını ve zorlu mücadelelerini anlatarak Türkiye’de daha önce yapılmamış bir işe imza atacak. Bugüne kadar yayınlanan tanıtımlarıyla büyük ses getiren Kırmızı Kamyon, farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla Çarşamba akşamlarına damga vurmaya hazırlanıyor.

Sema Ergenekon’un senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği; Sevgi YılmazDevrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya’nın kaleminin Osman Kaya’nın rejisiyle buluştuğu ‘Kırmızı Kamyon’un oyuncu kadrosunda; Görkem SevindikNilay DenizUshan ÇakırFatih AlTuğçe AltuğDeniz HamzaoğluAslı OrcanToprak SağlamSümeyye Aydoğan, Ebrar Alya DemirbilekBurak Berkay AkgülTimur ÖlkebaşGürberk PolatEfekan CanMelisa AkmanUğur Arda BaşkanHakan AltınerGamze DemirbilekYaşar Aydınoğlu, Mehmet MehmetofKağan Uluca ve Tuğçe Karabayır buluşuyor.

Kırmızı Kamyon 31 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

 

İşte Kırmızı Kamyon’un 1. Bölüm Tanıtımı;

 

https://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/kirmizi-kamyon-1-bolum-fragmani/94466

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli