e
sv

‘KIRMIZI KAMYON’ DİZİSİNİN SETİNDEN İLK KARELER!

162 okunma — 20 Mart 2021 23:56

SEYİRCİYİ EKRANA KİLİTLEYECEK ‘KIRMIZI KAMYON’ DİZİSİNİN SETİNDEN İLK KARELER!

Türkiye televizyonlarında daha önce işlenmemiş bir hikayeyi seyirci ile buluşturacak 10. Ev imzalı ‘Kırmızı Kamyon’ çok yakında Show TV’de ekran yolculuğuna başlayacak. Heyecanlı bekleyişin devam ettiği diziden ilk kareler yayınlandı.

 

Aksiyon ve dramın iç içe geçtiği dikkat çekici hikayesiyle şimdiden merakla beklenen 10. Ev imzalı ‘Kırmızı Kamyon’ çok yakında seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Kahraman itfaiyecilerin, kötülerle verdiği savaşı anlatarak bir ilke imza atacak ‘Kırmızı Kamyon’ dizisi aksiyon dolu hikayesinin yanı sıra kızına kavuşmak için hayata tutunan bir babanın duygu yüklü mücadelesi ile izleyicileri her hafta ekran başına kilitleyecek.

Oyuncu kadrosunda Görkem SevindikNilay DenizUshan ÇakırFatih AlTuğçe AltuğDeniz HamzaoğluAslı OrcanToprak SağlamSümeyye Aydoğan, Ebrar Alya DemirbilekBurak Berkay AkgülTimur ÖlkebaşGürberk PolatEfekan CanMelisa AkmanUğur Arda BaşkanHakan AltınerGamze DemirbilekYaşar Aydınoğlu, Mehmet MehmetofKağan Uluca ve Tuğçe Karabayır’ın buluştuğu dizinin çekimleri sürerken setten ilk kareler yayınlandı. Kareler, dizinin dramatik hikayesinin yanı sıra nefes kesici aksiyon sahneleriyle ilgili ilk ipuçlarını veriyor.

Sema Ergenekon’un senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği; Sevgi YılmazDevrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya’nın kaleminin Osman Kaya’nın rejisiyle buluştuğu ‘Kırmızı Kamyon’ yakında Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli