Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

“KIRMIZI KAMYON” ÇOK YAKINDA SHOW TV’DE!

KAHRAMANLARIN HİKAYESİNİ ANLATAN “KIRMIZI KAMYON” ÇOK YAKINDA SHOW TV’DE BAŞLIYOR!

Show TV’de ekranlara gelecek olan, yapımcılığını 10. Ev’in üstlendiği, kahraman itfaiyecilerin hayatını konu alarak Türkiye’de bir ilke imza atmaya hazırlanan dizi “Kırmızı Kamyon” seyirciyle buluşmak için gün sayıyor.

Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla “Kırmızı Kamyon”, heyecan dolu yeni tanıtımıyla büyük merak uyandırdı. İtfaiyecilerin beraber verdikleri mücadelelerin dikkat çektiği tanıtımda aksiyon sahneleri nefesleri kesiyor.

İtfaiyecilerin hayatları, aşkları, mutlulukları, kırgınlıkları ve birbirleri arasındaki müthiş bağı konu alan dizi, sürükleyici hikayesiyle izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Dramatik hikayesi ile aksiyonu bir araya getirecek olan Kırmızı Kamyon, izleyicileri derinden etkileyecek. 

‘Kırmızı Kamyon’un zengin kadrosunda, Görkem SevindikNilay DenizUshan ÇakırDeniz HamzaoğluFatih AlAslı OrcanBurak Berkay AkgülTimur ÖlkebaşGürberk PolatMelisa AkmanUğur Arda BaşkanSümeyye AydoğanEfekan CanToprak SağlamSüreyya KilimciOnur YarTuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu gibi başarılı isimler bir araya geliyor. Yönetmenliğini Osman Kaya‘nın yaptığı dizinin senaryosu Meriç Demiray ve Ezgi Özcan’ın imzasını taşıyor.

‘Kırmızı Kamyon’ çok yakında Show TV’de başlıyor!

İşte Kırmızı Kamyon’un Tanıtımı;

https://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/kirmizi-kamyon-yakinda-basliyor/93844

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli