Sıradaki içerik:

KURULUŞ OSMAN’DAN AKSİYON DOLU YENİ BÖLÜM GELİYOR – ÖZEL HABER

KENDİNE İYİ BAK // 4 ARALIK CUMA SAAT 08.00

YENİ BÖLÜM

KENDİNE İYİ BAK

4 ARALIK CUMA/08.00

Genel İzleyici

KORONAVİRÜS ANNE KARNINDAKİ BEBEĞE GEÇER Mİ?

Hayat senin baktığın kadar güzel!

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel hem sağlıklı hem lezzetli “brokoli çorbası” ve “yeşil cacık” tariflerini verirken, brokoli hakkında faydalı bilgiler aktarıyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Seyhan Özcan gebelerde koronavirüs semptomlarının varlığı ve şiddetinde farklılık var mıdır, koronavirüs anne karnındaki bebeğe geçer mi, koronavirüs semptomlarının hafif seyrettiği gebelerde tedavi yaklaşımı nasıl olmalı sorularını yanıtlıyor. Kimyager-Skinolojist Elya Düz ve Skinolojist- Güzellik Koçu Esra Küçükkarasu profesyonel cilt bakımlarında dikkat edilmesi gerekenleri, yaz ve kış aylarında yapılan cilt bakımları arasındaki farkları ve hangi cilt uygulamalarından kaçınılması gerektiğini anlatıyor. Osteopat, Fizyoterapist Hakan Kaymaz ise fıtık hakkında merak edilenleri açıklıyor.

Ebru Akel‘in renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

Kendine İyi Bak”, 4 Aralık Cuma günü saat 08.00’de Show TV’de.

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli