Sıradaki içerik:

ELİF TAYURAK ANNESİNİN ÖLÜMÜ İLE İLGİLİ DETAYLARI ANLATTI! – NELER OLUYOR HAYATTA

KENDİNE İYİ BAK // 30 ARALIK ÇARŞAMBA SAAT 08.00

YENİ BÖLÜM

KENDİNE İYİ BAK

30 ARALIK ÇARŞAMBA/08.00

Genel İzleyici

SOSYAL MEDYA ESTETİĞİ NEDİR?

Hayat senin baktığın kadar güzel!

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Fatih Atmaca göz kapaklarımızın neden yıprandığını, göz kapağı estetiği ile sağlığımız arasındaki ilişkiyi anlatıyor. Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel hamsinin eşsiz tadıyla harika bir köfte yapmak isteyenlere “hamsi köftesi” ve “3 malzemeli ceviz ezmesi” tatlısı yapıyor. Estetik ve Rekonstrüktif Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erkin Önsal sosyal medyanın estetik algısı üzerinde olan etkisini ve sosyal medya estetiğinin ne olduğunu açıklıyor. Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Hatemi sünnet nedir, nerede ve kimlere yaptırılmalıdır, sünnet için hangi yaşlar uygundur sorularını yanıtlıyor. Çene Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Serhat Yalçın implant çeşitlerini ve hangi durumlarda implant yapıldığını aktarıyor. Fibroblast Uzmanı- Estetik Koçu Gülümser Koç ise ‘Plazma Fibroblast’ uygulaması hakkında bilgilendiriyor.

Ebru Akel‘in renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

Kendine İyi Bak”, 30 Aralık Çarşamba günü saat 08.00’de Show TV’de!

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli