Sıradaki içerik:

ELİF TAYURAK ANNESİNİN ÖLÜMÜ İLE İLGİLİ DETAYLARI ANLATTI! – NELER OLUYOR HAYATTA

KENDİNE İYİ BAK // 29 ARALIK SALI SAAT 08.00

YENİ BÖLÜM

KENDİNE İYİ BAK

29 ARALIK SALI/08.00

Genel İzleyici

MELTEM AÇIKEL’DEN FİT YILBAŞI TATLISI

Hayat senin baktığın kadar güzel!

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Nigar Hüse diyabet gözleri ne şekilde ve hangi sıklıkta etkiliyor, diyabet hastalarının göz sağlığı takibi nasıl yapılır sorularını yanıtlıyor. Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel “fit yılbaşı tatlısı” ve “lezzet salatası” tariflerini veriyor. Diş Hekimi Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Nazan Erteni Koca implant hakkında bilgilendiriyor. Güzellik Uzmanı Gülcan Göksu microblading kaş yapımının ne olduğunu ve nasıl uygulandığını anlatıyor. Fizyoterapist Elif Akıncı hamileliğin hangi döneminde, ne tür egzersizler yapılması gerektiğini açıklıyor. Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ali Cihan Yiğiter ise burun estetiğinde kullanılan yöntemleri, kapalı burun estetiğinin avantajlarını anlatıyor.

Ebru Akel‘in renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

Kendine İyi Bak”, 29 Aralık Salı günü saat 08.00’de Show TV’de.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli