Sıradaki içerik:

ELİF TAYURAK ANNESİNİN ÖLÜMÜ İLE İLGİLİ DETAYLARI ANLATTI! – NELER OLUYOR HAYATTA

KENDİNE İYİ BAK // 25 ARALIK CUMA SAAT 08.00

YENİ BÖLÜM

KENDİNE İYİ BAK

25 ARALIK CUMA/08.00

Genel İzleyici

KISIRLIK TEDAVİSİNDE FİTOTERAPİNİN YERİ NEDİR?

Hayat senin baktığın kadar güzel!

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Ebru Akel ve Dr. Yavuz Dizdar‘ın çorbacıda olduğu anlar ekrana geliyor ve sakatat yemek bağışıklığı güçlendirir mi, sağlıklı çorba nasıl yapılır, bağışıklığı en çok hangi çorba artırır, hangi çorba neye iyi gelir soruları yanıtlanıyor. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Bülent Koç neden koku kaybı yaşadığımızı ve piezzo burun estetiğinin ne olduğunu anlatıyor. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Canberk Gül ağrılar arasındaki farklılıkları ve bunların sebeplerini aktarıyor. Fitoterapist Dr. Şenol Şensoy fitoterapinin kanser üzerindeki etkilerini ve kısırlık tedavisindeki yerini açıklıyor. Genel Cerrahi ve Gastroenteroloji Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Süleyman Orman ise mide kanseri hakkında bilgilendiriyor.

Ebru Akel‘in renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

Kendine İyi Bak”, 25 Aralık Cuma günü saat 08.00’de Show TV’de.

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli