Sıradaki içerik:

ELİF TAYURAK ANNESİNİN ÖLÜMÜ İLE İLGİLİ DETAYLARI ANLATTI! – NELER OLUYOR HAYATTA

KENDİNE İYİ BAK // 23 ARALIK ÇARŞAMBA SAAT 08.00

YENİ BÖLÜM

KENDİNE İYİ BAK

23 ARALIK ÇARŞAMBA/08.00

Genel İzleyici

GÜÇLÜ BAĞIŞIKLIK İÇİN HANGİ BESİNLERİ TÜKETMELİYİZ?

Hayat senin baktığın kadar güzel!

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Estetik Diş Hekimi Dr. Sonay Öztan Gökhan diş teli kullanmak çenede kemik erimesine neden olur mu, fazla gargara yapmanın zararı var mıdır, diş ağrısı ve diş temizliği için bitkiler kullanılabilir mi sorularını yanıtlıyor. Fitoterapi Uzmanı Dr. Ümit Aktaş, kalabalık ortamlarda koronavirüsten korunmak için hangi uçucu yağları koklamamız gerektiğini, güçlü bağışıklık için tüketmemiz gereken besinleri anlatırken, sağlıklı ekmek tarifi de veriyor. Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel ise “cevizli tahin ekmeği” yapıyor. Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Nilüfer Bekler retinanın görevini ve önemini, diyabete bağlı göz hastalığının neden olduğunu açıklıyor. Gastroenteroloji Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Servet Karagül obezite cerrahisi hakkında bilgilendiriyor.

Ebru Akel‘in renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

Kendine İyi Bak”, 23 Aralık Çarşamba günü saat 08.00’de Show TV’de!

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli