Sıradaki içerik:

KARISINDAN DAYAK YEDİĞİ İÇİN EVİ TERK ETMİŞTİ – MÜGE ANLI HABER

KENDİNE İYİ BAK // 22 ARALIK SALI SAAT 08.00

YENİ BÖLÜM

KENDİNE İYİ BAK

22 ARALIK SALI/08.00

Genel İzleyici

VİTAMİNLER SAĞLIKLI MI?

Hayat senin baktığın kadar güzel!

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı, Çocuk Ortopedisti Doç. Dr. Fuat Bilgili spina bfida hastalığı hakkında bilgilendiriyor. Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel yeni evliler için çok kolay bir menü hazırlıyor. Şipşak yapabileceğiniz besleyici ve lezzetli “tarhana çorbası” ve kolaylığıyla gönlünüze taht kuracak “fırında patatesli tavuk budu” yaparken, yeni evlilere de öneriler veriyor. Dr. Mehmet İlteber Bahadır sedef hastalarının krem kullanırken dikkat etmesi gerekenleri anlatırken, Beyin ve Sinir Cerrahisi Doç. Dr. Aşkın Şener parkinson hastalığının nasıl bir hastalık olduğunu açıklıyor. Tıbbi Onkoloji ve Fitoterapi Uzmanı Prof. Dr. Canfeza Sezgin vitaminler sağlıklı mı, vitamin kullanmalı mıyız, doğal bal enfeksiyonda kanserde zararlı mıdır, beslenme bağışıklığımızı nasıl etkiliyor sorularını yanıtlıyor. Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Serdar Turhal ise prostat kanserinin nedenlerini ve belirtilerini aktarıyor.

Ebru Akel‘in renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

Kendine İyi Bak”, 22 Aralık Salı günü saat 08.00’de Show TV’de!

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli