Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

KENDİNE İYİ BAK // 17 ARALIK PERŞEMBE SAAT 08.00

YENİ BÖLÜM

KENDİNE İYİ BAK

17 ARALIK PERŞEMBE/08.00

Genel İzleyici

TURŞU YAPMANIN PÜF NOKTALARI

Hayat senin baktığın kadar güzel!

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel tam mevsiminde “pratik kış turşusu”, “soğan turşusu” ve “sarımsak turşusu” yaparken,  turşu yapmanın püf noktalarını sizlerle paylaşıyor. Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Sevim Çakmak oküloplasti ve badem göz estetiği hakkında bilgi verirken, Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş hangi yaşlarda hangi estetik operasyonlara ihtiyaç duyulduğunu, yaş faktörünün estetik operasyonları nasıl etkilediğini ve estetik operasyonların kişinin hayatını nasıl etkilediğini anlatıyor. Protez Uzmanı ve Diş Hekimi Dr. İlker Arslan yaşa göre diş tedavilerindeki ihtiyaçlar değişiyor mu, kaç yaşından itibaren diş tedavisi yapılabilir, diş tedavisi kişinin hayatında neleri değiştiriyor sorularını yanıtlıyor. Estetisyen, Güzellik ve Yaşam Koçu Emine Aytek ise erken yaşta cilt bakımına başlamanın önemini ve erken yaşlanan ciltler için neler yapılabileceğini açıklıyor.

Ebru Akel‘in renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

Kendine İyi Bak”, 17 Aralık Perşembe günü saat 08.00’de Show TV’de!

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli